fbpx

Život v pravde je naozaj ten pravý – Posolstvo Márie Matky na jún 2019

Milované deti svetla,

Žijete v čase požehnaní láskou. Láskou stvoriteľa i Matky Zeme. Precíťte túto silu vo svojom vnútri, srdci. Zavrite oči a nadýchnite sa plnými dúškami do pľúc, do celého svojho tela, do každej bunky túto lásku. Nechajte túto životodarnú, liečivú silu  prúdiť a preniknúť cez všetky úrovne vášho bytia. Môžete cítiť, ako vás napĺňa od končekov prstov na nohách až po temeno hlavy a naopak. Táto energia vytvára energetickú špirálu, ktorá nádychom očisťuje vaše telo, energetizuje ho a výdychom berie so sebou všetku energetickú nečistotu, bloky. Kúpte sa v tomto svetla, uvoľnite sa, oddajte sa a vnímajte čo sa s vami deje. U každého inak.

Ďalej žite život plný svetla a radosti. Radosť vás posilňuje, obohacuje a dáva silu i nádej. Rozradostňujte každé ráno svoju dušu tým, že sa s ňou spojíte, prepojíte a budete počúvať jej „hlas“. Vedzte, že všetko je vo vás. Každá odpoveď na každú otázku. Nič vám už nie je utajené. Ku všetkému máte prístup. Je len na vás, ako sa k tomu dostanete.

Nabádam vás moji milovaní práve pred blížiacim sa slnovratom, aby ste sa obzvlášť zaoberali sebou, svojou cestou lásky, vnímali  ju a počúvali, prehĺbili a rozšírili svoje vedomie, na základe toho sa rozhodovali a konali a tak prešli pomyselnou vesmírnou bránou.

Nie je mojím zámerom vytrhávať vás zo života tu a teraz ako to môže vyznieť, ale vnútornou prácou, zámerným naladením sa a odovzdaním sa, môžete pochopiť, zvnútorniť a získať poznanie, ktoré keď uchopíte a prenesiete do tu a teraz, váš život sa zmení, skvalitní a budete ho žiť bez strachov i falošných ilúzií.

Život v pravde je naozaj ten pravý. Len v ňom nájdete pokoj, mier, harmóniu bytia. Vňom je Láska. A takýto život je naplnený. V ňom nájdete naplnenie. Preto nedajte sa odlákať od podstatného nástrahami strachu či manipulácií, ale vráťte sa v láske k sebe.

Otvorené srdce láske, si láska nájde.

A tak to je.

S nekonečnou láskou

Mária Matka

Posolstvo prijaté Jankou Bálintovou 31.5.2019

Pre www.svetlozeny.sk napísala Janka Bálintová. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom.