fbpx

Žite život vo svetle – Posolstvo Márie Matky na február 2020

Milované deti svetla,

Žite život vo svetle viery a vďačnosti.

Viera je sila, ktorá vás poháňa na ceste vpred. Vierou sa obnovuje vo vás proces dôvery. Vďačnosťou posilňujete energiu lásky a tým svetla. Svetlo obsahuje všetku energiu vysokých vibrácií lásky, pretože ňou ako prietokom preteká, vteká i vyteká zároveň. Ako hustá a zároveň i jemná, priehľadná substancia, membrána vibrujúca vysokou rýchlosťou, rýchlosťou svetla. Ako esencia vône, ktorú nevidíte, ale cítite.

Vy ju môžete cítiť vo vašom centre bytosti, ktorou je srdce. Vďačnosť môže byť ako veľmi horúca energia, ktorá vás núti tancovať, radostne hrať sa ako dieťa. Dovoľte si byť znovu bezstarostnými deťmi, ktoré dôverujú životu vnímajúceho mnohorakosť, ale v zmysle krásy. Žijú tu a teraz a tešia sa z prítomnosti. Zo seba či zo spoločnosti druhých. Neposudzujú, neodsudzujú, nehodnotia, nekritizujú, ale využívajú každý okamih naplno.

Vy ste mnohí moji milovaní práve zviazaný strachom, z toho vyplývajúcimi chorobami a relatívnym neúspechom. To všetko sú atribúty, aby ste z toho bludného kruhu vystúpili a začali žiť život vo svetle. Otočili svoju tvár i život ku svetlu. Vo viere a vďačnosti. Vždy vás to vráti na počiatok či začiatok situácií na základe ktorých sa nachádzate teraz. Len si to uvedomte, pomenujte a v láske prijmite, odpustite a v zodpovednosti potom konajte. Všetko má svoj význam a záleží na uhle pohľadu ktorým sa na to pozeráte.

Vždy vás svetlo povedie ku svetlu, tak ako tma za tmou ktorá vás môže pohltiť. Sú to dve cesty, ale je na vás, ktorou sa rozhodnete kráčať.

Energia svetla, lásky a vďačnosti je tá, ktorá vás povedie domov, ale zároveň vám do života prinesie to pravé poznanie skutočnosti, reality v nerealite. Vaše ilúzie, klam a odtrhnutie sa od svetla, teda lásky vás odcudzuje od samých seba, od vnímania hodnoty života, krásy duše.

Preto navráťte sa sami k sebe a živote vo svetle, láske a vďačnosti.

A tak to je.

S nekonečnou láskou

Mária Matka

Posolstvo prijaté v 30.1.2020

Ilustračné foto, autor Mgr.Jana Bálintová: obraz Márie Matky, Fiesole, Taliansko

Pre www.svetlozeny.sk napísala Janka Bálintová. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom.