fbpx

Využívajte dar lásky, ktorá rastie v srdci – Posolstvo Márie Matky na máj 2020

 

Milovaní,

Strach vás ovláda, manipuluje cez myšlienky. Preto myšlienky strachu pochádzajú z hlavy a myšlienky lásky pochádzajú zo srdca. Aj na okolnosti ktoré zažívate môžete hľadieť obidvoma spôsobmi. Strachom i láskou. Každá udalosť či každá situácia má svoju kladnú – plusovú i zápornú – negatívnu stránku. Tak ako jin a jang. Ide len o mieru, vážnosť či dôležitosť, koľko z ktorej roviny jej prisúdite, či dovolíte jej nechať  sa ovplyvniť. A to je vaša zodpovednosť na základe vašej slobodnej vôle, voľby a rozhodnutia.

Tieto dôsledky si bežne neuvedomujete. Veľa krát sa sťažujete, smútite, obviňujete seba či druhých, ale vedzte, že za tým všetkým ste v prvom rade vy sami. Žijete dôsledky vašich minulých myšlienok, slov, rozhodnutí a skutkov. A keďže vesmírne princípy všetky pracujú spoločne a rovnako pre všetkých, tak všetko je so všetkým prepojené a previazané. Preto môžete zažívať v rôznych končinách Matky Zeme, rôznych štátoch či kultúrach zdanlivo nesúvisiace udalosti, ale práve prostredníctvom pôsobenia Vesmírnych princípov ich zažívate na určitej úrovni aj vy. Preto aj to je vaša zodpovednosť. A aký postoj k tomu zaujmete, aké myšlienky budete tvoriť, čo urobíte – či neurobíte, ale aj to je konanie keď nekonáte, tak sa to v globálnom merítku prejaví. Akýkoľvek váš počin. Veľa krát som vám povedala, že každý ste rovnako dôležitý, potrebný a nenahraditeľný. Možno to v takomto vysvetlení  lepšie pochopíte a prijmete. Práve preto naozaj láska zmôže všetko. Práve pre toto, či takýto spôsob pôsobenia.

Rovnako aj strach. Keď ste globálne  zastrašovaný, manipulovaný mocnými vášho sveta, ovplyvňovaný médiami, verejnou mienkou či iným spôsobom pod rúškom dobra a vy to neprezriete, podľahnete, prestanete vidieť skutočnú pravdu, podľahnete falošnej ilúzií , potom z vás  myšlienky, slová, rozhodnutia a činy sú naplnené strachom a ten strach má rozhodujúci vplyv na vás, vaše okolie atď. A takto sa veľmi ľahko mení vibračné naladenie množstva ľudí. Keď sa to následne premietne do globálneho merítka, môže prísť  k prevahe vplyvu strachu na planéte Matke Zemi a pracovníkom svetla dá veľkú prácu, teda ľuďom ktorí nepodliehajú takýmto manipulatívnym technikám, vyvažovať  láskou tú druhú stranu.

Všetko to začína v myšlienkach. Buď lásky, alebo strachu. Vedzte, že súčasné nastavenie ľudí je väčšinou v strachu. Preto nevidia objektívnu realitu života v ktorej žijú a nechajú sa vláčiť, manipulovať druhými, akože silnejšími. Je jednoduchšie sa vzdať svojej slobody, osobnej sily, zodpovednosti, poddať sa a prevziať hromadné, stádovité správanie sa. To ale neprináša rozvoj  pre ktorý ste sem do života na Matku Zem prišli. Nerozvíjate potom svoj potenciál, nenapĺňate svoje jedinečné poslanie a zmysel života.

Preto milovaní zastavte sa, zamyslite sa, kde sa nachádzate, čo a ako chcete žiť, čo ste ochotní pre to urobiť a konajte. Bez vášho zásadného rozhodnutia a zodpovednosti sa ďalej vpred nepohnete.

Využívajte dar lásky, ktorá rastie v srdci. Čerpajte z nej všetku krásu ktorú vidíte v rozkvitnutom kvete. Posilňujte ju cez svoje oči, ktoré dokážu tú krásu oceniť. Uvedomte si, ako cenní sú vaši blízky ľudia s ktorými žijete a stretávate sa. V hlbokej úcte lásku prejavujte aj Matke Zemi. Chráňte ju rovnako ako teraz sami seba. Ona si rovnako zaslúži takú pozornosť k svoju každučkému miestu. A keďže ste jej súčasťou a každý krok ktorý robíte tým že idete po jej povrchu, tak je na vašej zodpovednosti, aký ho urobíte, kam pôjdete a čo tam urobíte. Sú to jednoduché, ale zároveň zásadné činy. A ako sa rozhodnete dnes konať, tak zajtra a v ďalších rokoch budete zbierať dôsledky ako úrodu. Aká bude, je zase vaša zodpovednosť.

Milovaní, nabádam vás v nekonečnej láske k hlbokému zamysleniu sa nad vašimi životmi, aby ste si uvedomili práve v tento čas, ako je dôležité ísť do hĺbky, podstaty a zároveň základnej roviny vašich myšlienok, slov, rozhodnutí a skutkov. A to nie cez strach, ale lásku. To majte nie v hlave, ale vo vašom srdci.

A tak to je.

S nekonečnou láskou

Mária Matka

Posolstvo prijaté v 1.5.2020

Ilustračné foto, autor Mgr.Jana Bálintová: Obraz Madony vo Florencii, Taliansko

Pre www.svetlozeny.sk napísala Janka Bálintová. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom.