fbpx

Výber mandaly na 7.týždeň 2021 – video vo vnútri

Zdieľam s vami mandalu na 7. týždeň „Sila rozhodnosti“.

V  LIVE vysielaní na Fb stránke Svetlo Ženy som na 7.týždeň v roku 2021, 15.2. – 21.2.2021 vybrala mandalu „Sila rozhodnosti“, preto ju s vami milí priatelia zdieľam.

Ak ste liveku nestihli, nevadí 🙂 pozrite si ju zo záznamu na mojom youtube kanále :

https://youtu.be/cmRIRBTX6yk

Mandala „Sila rozhodnosti“

Posolstvo:

„Prekonaj nerozhodnosť, posilňuj a poznaj silu rozhodnosti. Rozhoduj sa s láskou a v láske. Rozhoduj sa vždy v súlade so svojim srdcom, vesmírnymi zákonmi i vesmírnym poznaním. Spoznaj svoju silu, um i schopnosť sa vždy správne rozhodnúť.“

Kto som a prečo vyberám mandalu týždňa?

Volám sa Janka Bálintová a sprevádzam ženy na vedomej ceste sebarozvoja, nájsť svoje vnútorné svetlo. Mandaly používam ako jednu z foriem, cez ktorých význam a individuálne posolstvo ponúkam pracovať s danou témou, ktorá jej spracovaním nás posunie zase o krôčik dopredu.

„Sila rozhodnosti“. Je to veľmi dôležitá schopnosť. Ako krásne to nadväzuje na minulú mandalu “Láska vďačnosť, pokora“ a dnes „Sila rozhodnosti“. Ako sa rozhodujeme? Ľahko, ťažko, sme neistí, pochybujeme, alebo je nám to hneď jasné? Aj ja sama nie vždy mám hneď jasno. Rozhodovať sa máme v súlade so svojim srdcom. Teda v láske. Ono sa to ľahko povie, keď hlava hovorí jedno a srdce druhé, aj okolnosti, či druhí ľudia nám do toho zasahujú a „radia“. Preto je to dôležité a potrebné zladiť a pri rozhodovaní vidieť výsledok ktorý chcem dosiahnuť. Rozhodovanie je aj o tom, že poznať svoju silu, zastať sa samého seba a stáť v pevnosti svojho rozhodnutia, samozrejme v spojení so zodpovednosťou. To ide  ruka v ruke. Rozhodnutie  a zodpovednosť. Keď sa rozhodnem, ale potom to zvalím na niekoho, napr. veď kvôli tebe som to tak urobila, treba si uvedomiť, že ja som sa rozhodla to tak urobiť. Je to mojou zodpovednosťou a keď nie, je to zbavovanie sa zodpovednosti. Nadôvažok sa ešte k tomu postavím do role obete, lebo veď ja za to nemôžem, ale ten druhý. Spoznávate to?  Je vám to povedomé? No mne áno. Rozhodnutia sa týkajú aj obyčajných vecí bežnej dennej činnosti. Od toho čo si oblečiem, akú mandalu si vyberiem 🙂, čo budem jesť… Ak si dám niečo z čoho mi bude ťažko, je to mojou zodpovednosťou že som sa tak rozhodla, lebo sa mi nechcelo niečo si pripraviť, neurobila som si čas a zhltla som na rýchlo niečo, pretože som už bola hladná. A tak to pokračuje. Aj vo vzťahoch, práci i veciach ktoré sa týkajú nás samých. Nájdem si na seba čas, či nenájdem. Budem robiť to čo ma teší, baví, alebo len nútene budem robiť že musím. Urobím v živote zmenu cez ktorú je najprv náročné prejsť a musím pre to niečo urobiť, vystúpiť z komfortnej zóny a začať vedome na tom pracovať, alebo ostanem tak, lebo je to ľahšie či pohodlnejšie. Toto všetko sú otázky rozhodovania sa a veľa iného.

A slovami posolstva k mandale „ Sila rozhodnosti“ – afirmácia pre Vás:

„Som silná a rozhodná. Rozhodujem sa v láske a súlade so svojim srdcom i vesmírnymi princípmi. A tak to je.“

Mandaly, pečate – objednávka

Mandala v najmenšom rozmere má priemer šesť centimetrov, je vhodná na nosenie ako šperk, či zavesenie do priestoru. V strede je kamienok: Horský krištáľ

Ako BONUS dostanete v cene ručne maľovanú hodvábnu šnúrku, darčekové balenie mandaly, tvorivý darček na rozvoj vašej intuície a ešte jedno hodnotné prekvapenie, pretože odmeňujem Vás, ktorých táto téma oslovila a ste pripravení na sebe pracovať, chcete v živote uskutočniť zmeny, posunúť sa ďalej, či skrášliť si život, seba, prostredie, alebo venovaním mandaly ako darček vašim blízkym pre ktorých viete že to má význam, pomôcť na ich ceste v živote ďalej.

Zaručujem vám garanciu „originality“ mandaly ručne maľovanej na skle priamo od autora – odo mňa, s možnosťou ďalšieho zodpovedania Vašich otázok k téme zDARma.

Keďže mandaly nesú v sebe individuálne energiu s duchovným posolstvom prijatým vnútornou cestou, verím, že mandaly pri správnej práci s nimi Váš život posúvajú vpred, cestou poznania, lásky, sebadôvery a rozvoja vášho vnímania i schopností a vo výsledku pomáhajú v procese transformácie. Zároveň vám energeticky zharmonizujú váš domov, priestor v ktorom sú umiestnené, alebo energeticky vás  posilnia či pomôžu podľa ich individuálneho obsahu a významu.

Prajem vám, aby rozhodnosť v jej sile vás sprevádzala tieto dni a uvedomovali si je dôležitosť aj v tých bežných veciach, maličkostiach, z ktorých sa skladá náš život. Lebo ako v malom, tak aj vo veľkom. Ako vo vnútri, tak aj na vonok. Ako hore tak aj dolu. To je vesmírny zákon Zhodnosti.

Teším sa s vďakou na vašu spätnú väzbu na video či výber mandaly, ako túto tému vnímate vo Vašom živote, Vaše myšlienky, skúsenosti, postrehy i poznanie z vášho života.

Vytvorené a maľované ručne s láskou a pre lásku k životu a kráse.

Vaša Janka & Svetlo Ženy