fbpx

Výber mandaly na 3.týždeň 2021 – video vo vnútri

Zdieľam s vami mandalu na 3. týždeň „Slnečnica“

V  LIVE vysielaní na Fb stránke Svetlo Ženy som na 3.týždeň v roku 2021,  18.1. – 24.1.2021

vybrala mandalu „Slnečnica“🌻, preto ju s vami milí priatelia zdieľam.

Ak ste liveku nestihli, nevadí 🙂 pozrite si ju zo záznamu na mojom youtube kanále :

https://youtu.be/1–sbqGj2_k

„Mandala Slnečnica“🌻

Posolstvo:

„Som slnečnica🌻, som svetlo, som láska,  napriek všetkému čo sa mi v živote deje.

Vždy je niečo, niekto, pre čo, pre koho, mám svietiť, ale v prvom rade pre seba.“

Slnečnica🌻 je krásny kvet, ktorý nám pripomína slnko, ale zároveň nám dáva aj úžasné semienka ktoré sú potrebné pre naše zdravie, pre náš život.

Slnečnica🌻 v duchovnom význame nám pripomína a vytvára obraz, že aj my máme byť ako tá slnečnica, ktorá svoju hlávku točí za slnkom. To znamená, že vždy a v každej situácií máme ísť za slnkom, svetlom vidieť aj to dobré, nielen zlé. Že vždy je niečo, niekto, pre koho, pre čo máme svietiť, ale v prvom rade pre seba.

Napriek tomu, že teraz mrzne, je skoro všade sneh, zima, sú krátke dni a svetla je objektívne málo, v spoločnosti ako takej je veľmi málo svetla, uvedomenia, to svetlo, láska v našich srdciach vždy a za každých okolností môže svietiť, žiariť a ísť za tou láskou, svetlom, ako tá slnečnica. A zároveň byť príkladom pre druhých.

A slovami posolstva k mandale „Slnečnica“🌻 afirmácia pre vás :

„Som slnečnica🌻, som svetlo, som láska,  navzdory všetkému čo sa mi v živote deje. Svietim pre seba a pre svet okolo seba.“  

https://www.svetlozeny.sk/formulare/mandala-slnecnica-objednavka/

Slnečnicovú 🌻mandalu maľovanú na skle som pre Vás pripravila vo viacerých veľkostiach a farebných prevedeniach. Mení sa „pozadie“ slnečnice – modrá, svetlomodrá, červená, oranžová, alebo vaša vlastná farba. V objednávkovom formulári si zakliknite vašu veľkosť, ale  i  farebné pozadie.

Mandala v najmenšom rozmere má priemer šesť centimetrov, je vhodná na nosenie ako šperk, či zavesenie do priestoru. V strede je kamienok: Horský krištáľ

Ako BONUS k objednávke dostanete v cene ručne maľovanú hodvábnu šnúrku, darčekové balenie mandaly, tvorivý darček na rozvoj vašej intuície a ešte jedno hodnotné prekvapenie, pretože odmeňujem Vás, ktorých táto téma oslovila a ste pripravení na sebe pracovať, chcete v živote uskutočniť zmeny, posunúť sa ďalej, či skrášliť si život, seba, prostredie, alebo venovaním mandaly ako darček vašim blízkym pre ktorých viete že to má význam, pomôcť na ich ceste v živote ďalej.

Zaručujem vám garanciu „originality“ mandaly ručne maľovanej na skle priamo od autora – odo mňa, s možnosťou ďalšieho zodpovedania Vašich otázok k téme ZDARMA.

Keďže mandaly nesú v sebe individuálne energiu s duchovným posolstvom prijatým vnútornou cestou, verím, že mandaly pri správnej práci s nimi Váš život posúvajú vpred, cestou poznania, lásky, sebadôvery a rozvoja vášho vnímania i schopností a vo výsledku pomáhajú v procese transformácie. Zároveň vám energeticky zharmonizujú váš domov, priestor v ktorom sú umiestnené, alebo energeticky vás  posilnia či pomôžu podľa ich individuálneho obsahu a významu.

Prajem vám krásny týždeň plný svetla, aby to vaše vnútorné slnko prežiarilo tmu a posilnilo, skrášlilo a rozradostnilo váš život.

Teším sa s vďakou na vašu spätnú väzbu na video či výber mandaly, ako túto tému vnímate vo Vašom živote, Vaše myšlienky, skúsenosti, postrehy i poznanie z vášho života.

Vytvorené a maľované ručne s láskou a pre lásku k životu a kráse.
Ďakujem že sledujete a podporujete moju tvorbu, blog vedomú cestu životom.
Rada zodpoviem vaše otázky a poradím. NAPÍŠTE MI.

Vaša Janka & Svetlo Ženy

Pre www.svetlozeny.sk napísala Janka Bálintová. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom.