fbpx

Výber mandaly na 2.týždeň 2021 – video vo vnútri

 

Zdieľam s vami mandalu na 2.týždeň roku 2021

„Posilnenie súdržnosti“.

V  LIVE vysielaní na Fb stránke Svetlo Ženy som na 1. týždeň  od 11.1. – 17.1.2021 vybrala mandalu „Posilnenie súdržnosti“, preto ju s vami milí priatelia zdieľam.

Ak ste liveku nestihli, nevadí 😉pozrite si ju zo záznamu na mojom youtube kanále :

https://youtu.be/o4Lr4zFMLR0

Mandala „Posilnenie súdržnosti“

Posolstvo:

“ Buďte pevní, súdržní v láske, pretože tá buduje súdržnosť, väzbu, vzťahy a putá. V láske a zároveň slobode a voľnosti. Aká je súdržnosť, taká je voľnosť.“ 

Súdržnosť  🤝– krásna téma práve v súčasnosti, kedy je spoločnosť v rozklade a mnohí ľudia s ňou. Hovorí sa, že aké je silné to najmenšie či najkrehkejšie ohnivko na reťazi, taká je reťaz pevná, silná. Áno, je to pravda, ale podľa mňa  len jeden uhol pohľadu. Vzájomná súdržnosť je o vzťahoch. To čo tie vzťahy drží je nejaké puto, spojené s emóciami, pocitmi, zážitkami, skúsenosťami.  Sú to vzťahy partnerské, pracovné, rodičovské, priateľské, ale aj náš vzťah k spoločnosti, ale i Matke Zemi, Bohu, Vesmíru atď. nesmieme zabudnúť aj na náš vzťah k samému sebe. Vzťahy ako také sú medzi dvoma subjektami. Medzi niekým, či niečím. Pretože máme aj vzťah k veciam, či miestam. V podstate máme vzťah ku všetkému s čím prichádzame dennodenne do kontaktu. Aj k nejakej farbe, jedlu, oblečeniu. Niečo máme radi a radšej a niečo menej, alebo neznášame. To všetko je výsledok nášho vzťahu k tej druhej strane, veci, okoliu. A to aká je súdržnosť tých vzťahov určuje sila, čiže väzba, ktorá ich drží. A tá sila môže byť láska ale aj nenávisť. Pokiaľ vzťahy tvorí láska, treba si uvedomiť že v tomto prípade je súčasťou aj sloboda a voľnosť. Pokiaľ držíme niečo kŕčovite, vynútene, teda v strachu že o to alebo niekoho prídeme, to nie je láska. A tam nie je voľnosť, ale rôzne formy manipulácií a iných foriem neslobody, ktoré tie vzťahy držia, ale len do určitej miery, kým sa rozpadnú.

Preto posilnenie v súdržnosti cez lásku, v slobode a voľnosti je tou cestou, ktorá vzťahy posilní, udrží a budú napredovať, posúvať sa. A to vám zo srdca prajem.🙏

Zároveň máme v stredu 13.11.2021 je fáza mesiaca v Nove, výborný čas na začatie budovanie nového, teda na to posilnenie súdržnosti ako k druhým tak i k sebe.

A slovami posolstva k mandale „Posilnenie súdržnosti“ afirmácia pre vás :

„Som pevná(ý) a súdržná (ý) v láske, ktorá je zároveň v slobode a voľnosti.“

Takže vám milí priatelia prajem nielen úspešný týždeň, ale týždeň, v ktorom si budete vedome uvedomovať akékoľvek svoje vzťahy, ich silu, pevnosť, súdržnosť a po ich vyhodnotení ich upevniť, alebo nastaviť po novom.

https://www.svetlozeny.sk/formulare/mandala-na-posilnenie-sudrznosti-objednavka/

Mandala má priemer šesť centimetrov, je vhodná na nosenie ako šperk, či zavesenie do priestoru. V strede je kamienok: Horský krištáľ

Na objednávku namaľujem aj vo väčších veľkostiach. V objednávkovom formulári si zakliknite vašu veľkosť.

Verím, že mandaly Váš život posúvajú vpred, cestou poznania, lásky, sebadôvery a rozvoja vášho vnímania i schopností.

Teším sa s vďakou na vašu spätnú väzbu na video či výber mandaly, ako túto tému vnímate vo Vašom živote, Vaše myšlienky, skúsenosti, postrehy i poznanie z vášho života.

Vytvorené a maľované ručne s láskou a pre lásku k životu a kráse.
Ďakujem že sledujete a podporujete moju tvorbu, blog vedomú cestu životom.
Rada zodpoviem vaše otázky a poradím. NAPÍŠTE MI.

Vaša Janka & Svetlo Ženy

Pre www.svetlozeny.sk napísala Janka Bálintová. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom.