fbpx

Výber mandaly na 11.týždeň 2021 + video vo vnútri

Zdieľam s vami na 11. týždeň 2021 mandalu  „Motivácie“.


V  LIVE vysielaní na Fb stránke Svetlo Ženy som na 11.týždeň v roku 2021, 15.3. – 21.3.2021  vybrala mandalu „ Motivácie“preto ju s vami milí priatelia zdieľam.

Ak ste liveku nestihli, nevadí, pozrite si ich zo záznamu na mojom youtube kanále :

https://www.youtube.com/watch?v=ELgk45IWRqg

Mandala „Motivácie“

„Nech krása, poznanie a vnútorná sila ťa poháňa, motivuje k tvoreniu, činom, práci vo viere, láske a nádeji.“💗 Kameň: Horský krištáľ

Motivácia je pre dnešnú dobu viac než potrebná téma. Veľa ľudí žije v beznádeji, bez motivácie, stratili vieru atď.  Je preto treba si uvedomiť, aká je motivácia dôležitá.  Je to určitá vnútorná pohnútka, určitá sila ktorá nás podnecuje ku konaniu. Taká iskra. Môže byť aktivovaná pomocou rôznych stimulov. Súvisí s vynaložením určitého úsilia, ktoré je nutnou súčasťou k vytvoreniu požadovaného správania.

Skutočná motivácia začína túžbou. A tá túžba nás vedie, ženie prostredníctvom motivácie k cieľu. Aj cez výkon. Je veľmi dôležité vedieť narábať s motiváciou či už vlastnou, teda vedieť sa namotivovať, alebo s motiváciou druhých ľudí – či už v rámci práce pre svojich zamestnancov či kolegov, cez rôzne motivačné stratégie, alebo aj pri výchove detí.

Študenti majú napríklad motiváciu ukončiť štúdium, získať titul, alebo získať vysnenú prácu. Aj obyčajné ráno keď si dám kávu, čajík a namotivujem sa na úspešný deň. Cez myšlienky, meditáciu. Je to aj náš mindset, spôsob myslenia, ako do neho vložím svoju motiváciu. Čo je pre mňa dôležité a tiež akú odmenu si sama za to dám. Vidina dobrého vonného kúpeľa, či urobenie si času sama na seba po zvládnutej úlohe, atď. Motivácia má veľa druhov a variant. Budem sa tejto téme preto venovať priebežne.

Mandala motivácie nás preto nabáda, oslovuje a volá, aby sme v poznaní vnútornej sily ktorá nás motivuje k tvoreniu, činom, práci vo viere, láske a nádeji svoj život tvorili. A k tomu potrebujeme naozaj veľkú motiváciu.

A slovami posolstva k mandale afirmácia pre vás:

„Moja vnútorná sila ma poháňa, motivuje k tvoreniu, činom i práci vo viere, láske a nádeji.“

Sme ľudské bytosti ktorých podstatou je tvorenie, rozvoj. Tým že tvoríme a robíme niečo, to niečo nás vedie k cieľu. A aby sme k cieľu dospeli, potrebujeme motiváciu, aby sme ho dosiahli. Je to taký uzavretý kruh. Od túžby, zámeru rozhodnutiu, odhodlaniu cez motiváciu k cieľu. A tá motivácia pre nás je viera, nádej a láska, ale najväčšia z nich je láska.

Čo je pre vás najväčšou motiváciou, alebo čo vás k tejto téme zaujíma budem veľmi rada keď mi napíšete, aby som sa mohla tomu v ďalšom príspevku venovať.

A čo je mojou motiváciou a ako s ňou narábam, vám prezradím na budúce.

Mandaly, pečate – objednávka

Mandala v najmenšom rozmere má priemer šesť centimetrov, je vhodná na nosenie ako šperk, či zavesenie do priestoru.

Ako BONUS dostanete v cene ručne maľovanú hodvábnu šnúrku, darčekové balenie mandaly, tvorivý darček na rozvoj vašej intuície a ešte jedno hodnotné prekvapenie, pretože odmeňujem Vás, ktorých táto téma oslovila a ste pripravení na sebe pracovať, chcete v živote uskutočniť zmeny, posunúť sa ďalej, či skrášliť si život, seba, prostredie, alebo venovaním mandaly ako darček vašim blízkym pre ktorých viete že to má význam, pomôcť na ich ceste v živote ďalej.

Zaručujem vám garanciu „originality“ mandaly ručne maľovanej na skle priamo od autora – odo mňa, s možnosťou ďalšieho zodpovedania Vašich otázok k téme zDARma.

Ako ďalší BONUS máte možnsoť si stiahnuť zDARma eBook:

3 Jednoduché spôsoby, ako začať okamžite začať pracovať s mandalou

Je to praktický návod, aby nebola mandala len dekoráciou či ozdobou, ale prostriedkom k životu v harmónií pre tých, čo už mandalu majú, alebo ich táto téma zaujíma.

eBook je možný si stiahnuť zDARma  TU…

Keďže mandaly nesú v sebe individuálne energiu s duchovným posolstvom prijatým vnútornou cestou, verím, že mandaly pri správnej práci s nimi Váš život posúvajú vpred, cestou poznania, lásky, sebadôvery a rozvoja vášho vnímania i schopností a vo výsledku pomáhajú v procese transformácie. Zároveň vám energeticky zharmonizujú váš domov, priestor v ktorom sú umiestnené, alebo energeticky vás  posilnia či pomôžu podľa ich individuálneho obsahu a významu.

Kto som a prečo vyberám mandalu týždňa?

Volám sa Janka Bálintová. Som jediná mentorka, ktorá pomocou svojich autorských energetických mandál ručne maľovaných na sklo ich terapeuticky využívam ako pomocníka pre ženy na efektívnu a vedomú prácu k dosiahnutiu života v harmónií.

Teším sa s vďakou na vašu spätnú väzbu na video, či výber mandaly, ako túto tému vnímate vo Vašom živote, Vaše myšlienky, skúsenosti, postrehy i poznanie z vášho života.

Preto vám všetkým prajem veľa MOTIVÁCIE kráčať vpred v svojej sile po svojej ceste svetla a života v harmónií.

Vytvorené a maľované ručne s láskou a pre lásku k životu a kráse.

Vaša Janka & Svetlo Ženy