fbpx

Výber mandaly na 1.týždeň 2021 – video vo vnútri

Zdieľam s vami mandalu na 1.týždeň roku 2021 „Nové začiatky“.

V  LIVE vysielaní na Fb stránke Svetlo Ženy som na 1. týždeň  od 4.1. – 10.1.2021 vybrala mandalu „Nové začiatky“, preto ju s vami milí priatelia zdieľam.

Ak ste liveku nestihli, nevadí 😉pozrite si ju zo záznamu na mojom youtube kanále :

https://youtu.be/iBqRy3iz3vs

Mandala „Nové začiatky“

Posolstvo:

„Nové začiatky v múdrosti, poznaní, láske, bezpodmienečnom odpustení a prepustení. Nech nové nahradí staré a prinesie ti do života radosť, zdravie i hojnosť.“

Nové začiatky nám prináša aj nový rok. Je to symbolika, ale aj výzva. Ako ju uchopíme, čo si do života vpustíme, pritiahneme je naša voľba i zodpovednosť. Týka sa to všetkých oblastí nášho života. To nové nám môže prísť formou inšpirácie, cez nové predsavzatia, plány, ciele, ale aj cez prácu, vzťahy, zdravie.

Zamyslite sa a zamerajte sa vo svojom vnútri na to, čo chcete zmeniť, ale aj v čom pokračovať, aj keď možno na inej úrovni. Tomu dajte svoju pozornosť, svoju energiu, tomu venujte svoje úsilie. Predstavte si to ako proces so splneným, želaným výsledkom. Precíťte si to. To čo vyžarujeme, to si priťahujeme. Nevzdávajte to už na začiatku pokiaľ ešte nevidíte presnú cestu. Verte, že ona sa objaví a otvorí. Niekedy je to najprv v maličkostiach a podľa odozvy sa realizácia posúva vpred. Majte vieru i dôveru v seba i tam „hore“. Nebojte sa požiadať o pomoc. Majte radosť v srdci a vďačnosť na perách.

A slovami posolstva k mandale „Nové začiatky“  afirmáciou pre vás :

“ Nové nahrádza staré a prináša mi do života radosť, zdravie i hojnosť.“ vám prajem jeho naplnenie.

https://www.svetlozeny.sk/formulare/mandala-nove-zaciatky-objednavka/

Mandala má priemer šesť centimetrov, je vhodná na nosenie ako šperk, či zavesenie do priestoru. V strede je kamienok: Horský krištáľ

Na objednávku namaľujem aj vo väčších veľkostiach. V objednávkovom formulári si zakliknite vašu veľkosť.

Ako novoročné prianie vám pripájam hudobný darček, pieseň „Moja cesta“ , ktorou vám chcem do nového roku 2021 zapriať, aby tá vaša cesta bola cestou svetla, lásky, porozumenia i odvahy. Pieseň spievam za doprodvodu vlastnej hry na klavír.

 

https://youtu.be/uN0ZbhrQO98

Verím, že mandaly Váš život posúvajú vpred, cestou poznania, lásky, sebadôvery a rozvoja vášho vnímania i schopností.

Teším sa s vďakou na vašu spätnú väzbu na video či výber mandaly, ako túto tému vnímate vo Vašom živote, Vaše myšlienky, skúsenosti, postrehy i poznanie z vášho života.

Vytvorené a maľované ručne s láskou a pre lásku k životu a kráse.
Ďakujem že sledujete a podporujete moju tvorbu, blog vedomú cestu životom.
Rada zodpoviem vaše otázky a poradím. NAPÍŠTE MI.

Vaša Janka & Svetlo Ženy