fbpx

Vnútorné bohatstvo – váš potenciál + video

Zdieľam s vami na 21. týždeň 2021 mandalu  „Vnútorného bohatstva“.

V  LIVE vysielaní na Fb stránke Svetlo Ženy som na 21.týždeň v roku 2021, 24.5. – 30.5.2021  vybrala mandalu „Vnútorného bohatstva“preto ju s vami milí priatelia zdieľam.

Ak ste liveku nestihli, nevadí, pozrite si ju zo záznamu na mojom youtube kanále :

https://youtu.be/x2396P9LQEY

Mandala „Vnútorného bohatstva“

„Uvedom si svoju silu, svoje dary, svoje poslanie. Podľa toho konaj a ži.“

V strede je kamienok – horský krištáľ.

Opäť som vytiahla tému  ktorej význam s vami zdieľam podľa môjho poznania a zároveň je obsiahnutá významom v niektorej mandale z mojej autorskej tvorby, ktorú pre tento účel vyberám. Nechám sa vždy pri jej výbere viesť, aby som vám mohla odovzdať jej posolstvo i múdrosť v nej obsiahnutú.

Mandala „Vnútorného bohatstva“ mnohým pripomína motýľa, ktorý ako samostatný symbol je symbol transformácie, premeny, metamorfózy, ktorý potom v tej kráse, sile a plnosti vyletí z kukly ako motýľ do života v ktorom plní svoje poslanie, skrášľuje svet, prináša radosť a žije život pre ktorý bol stvorený ako súčasť prírody, života ako takého, ale aj seba. A vy ľudské bytosti ste v tomto význame rovnako. Prichádzate na svet z lona matky a tým že sa narodíte, akoby ste vyšli z kukly ako motýľ. Život máte na to, aby ste ho rozvinuli do plnosti, krásy. Objavovali v ňom všetky možnosti, rozvíjali vaše talenty, ktoré rozvíjajú vás ale zároveň obohacujú a inšpirujú druhých, vaše okolie a v tom prepojení všetkého so všetkým aj celý svet i vesmír. Pretože v rámci vesmírneho princípu jednoty sme jedno vedomie a všetci sa vzájomne ovplyvňujeme a sme tiež vzájomne prepojení.

Mandala je v modro – zeleno – zlatých farbách, ktoré sú farbami srdca, teda štvrtej čakry a tiež komunikácie, teda piatej čakry. Zlatá farba je svetlom, ktoré ich spája, ale zároveň rozjasňuje a je kanálom ktorý vytvára možnosť a priestor pre prúdenie energie. Je to dôležité si  uvedomiť, pretože spôsob komunikácie máte mnohí rôznym spôsobom neprejavený, zablokovaný, alebo aj nepoznaný. Preto téma vnútorného bohatstva je veľmi aktuálna. Je to krásna téma, o ktorej sa dá hovoriť dlho a rozvíjať rôznymi spôsobmi.

Už to slovo rozvinúť má v sebe energiu potenciálu. Preto to vnútorné bohatstvo je v podstate váš potenciál. Všetko čo máte vo svojom vnútri, čo ste dostali minimálne v tom základe do vienka. Keď sa na to zameriate, sú to vaše dary, talenty, ktoré v priebehu života rozvíjate, ale niekedy sú dosť skryté a ťažko ich objavíte. Respektíve sú uložené vo vašich nevedomých rovinách. Čo je dôležité je to, že súvisia s vašim poslaním, ktoré v živote máte a zároveň tými darmi, schopnosťami ho máte naplniť svojim špecifickým spôsobom.  Prejaviť, realizovať. Sú akoby pomocníkom na vašej ceste životom. Tak ako táto mandala, lebo to jedinečné čo v sebe máte je na obohatenie nielen vás, ale cez vás obohacujete a inšpirujete druhých čím im určitým spôsobom pomáhate.

Nežijete len sami pre seba, ale v komunite, societe, rodine, v ktorej spolupracujete,  exitujete, žijete, ste. Je preto dôležité objaviť svoje jedinečné dary, schopnosti, talenty a tak to poslanie naplniť a svoj život žiť v plnosti, sebarealizácií a zároveň na prospech druhým. Viete aké je vaše poslanie? Ak viete super, ak hľadáte, ste na ceste. Ak nie, život vás k tomu dovedie lebo vaša duša chce aby ste ho žili, lebo je to to, pre čo ste sem prišli. A cez mandalu vnútorného bohatstva sa môžete ponoriť do svojho vnútra a hľadať  tie vaše konkrétne schopnosti. Sú vašim bohatstvom ktorým sa originálne prejavujete, vyjadrujete a  je to to, čo vás stavia do roly tvorcu svojho života. Pokiaľ vnímate že s tým máte problém, v nachádzaní samej seba, svojich darov, schopností i ich realizácie v živote, v tomto vám ponúkam pomoc. Spolu nájdeme tú vašu cestu lásky.

A slovami posolstva k mandale „Vnútorného bohatstva“ afirmácia pre vás:

Uvedomujem si svoju silu, svoje dary, svoje poslanie. Podľa toho konám a žijem.“

Pokiaľ vás mandala „Vnútorného bohatstva“ zaujala, môžete si ju objednať  prostredníctvom  formulára tu:

Mandaly, pečate – objednávka

Mandala v najmenšom rozmere má priemer šesť centimetrov, je vhodná na nosenie ako šperk, či zavesenie do priestoru.

Ako BONUS dostanete v cene ručne maľovanú hodvábnu šnúrku, darčekové balenie mandaly, tvorivý darček na rozvoj vašej intuície a ešte jedno hodnotné prekvapenie, pretože odmeňujem Vás, ktorých táto téma oslovila a ste pripravení na sebe pracovať, chcete v živote uskutočniť zmeny, posunúť sa ďalej, či skrášliť si život, seba, prostredie, alebo venovaním mandaly ako darček vašim blízkym pre ktorých viete že to má význam, pomôcť na ich ceste v živote ďalej.

Zaručujem vám garanciu „originality“ mandaly ručne maľovanej na skle priamo od autora – odo mňa, s možnosťou ďalšieho zodpovedania Vašich otázok k téme zDARma.

Ako ďalší BONUS máte možnosť si stiahnuť zDARma eBook:

3 Jednoduché spôsoby, ako začať okamžite začať pracovať s mandalou

Je to praktický návod, aby nebola mandala len dekoráciou či ozdobou, ale prostriedkom k životu v harmónií pre tých, čo už mandalu majú, alebo ich táto téma zaujíma.

eBook je možný si stiahnuť zDARma  TU…

Keďže mandaly nesú v sebe individuálne energiu s duchovným posolstvom prijatým vnútornou cestou, verím, že mandaly pri správnej práci s nimi Váš život posúvajú vpred, cestou poznania, lásky, sebadôvery a rozvoja vášho vnímania i schopností a vo výsledku pomáhajú v procese transformácie. Zároveň vám energeticky zharmonizujú váš domov, priestor v ktorom sú umiestnené, alebo energeticky vás  posilnia či pomôžu podľa ich individuálneho obsahu a významu.

Kto som a prečo vyberám mandalu týždňa?

Volám sa Janka Bálintová. Som jediná mentorka, ktorá pomocou svojich autorských energetických mandál ručne maľovaných na sklo ich terapeuticky využívam ako pomocníka pre ženy na efektívnu a vedomú prácu k dosiahnutiu života v harmónií.

Tak milí priatelia, prajem vám aby ste v nasledujúcich dňoch vedome spoznávali, odhaľovali a definovali si čo všetko pre vás sebaláska znamená, v čom to chcete zmeniť a čo pre to chcete aj urobiť. A nezabudnite to aj zdieľať. Budem sa na vaše komentáre tešiť.

Zároveň vás pozývam do mojej uzavretej Fb skupiny Svetlo Źeny s Jankou, kde aj túto tému budeme bližšie rozoberať a môžete sa zapojiť do diskusie, alebo nabrať aj iné informácie a oprieť sa o silu skupiny aj v inom kontexte.

Teším sa s vďakou na vašu spätnú väzbu na video, či výber mandaly, ako túto tému vnímate vo Vašom živote, Vaše myšlienky, skúsenosti, postrehy i poznanie z vášho života.

Vytvorené a maľované ručne s láskou a pre lásku k životu a kráse.

Vaša Janka & Svetlo Ženy