fbpx

Vložte do srdca kvet lásky – Posolstvo Márie Matky na máj 2016

Milované deti svetla,

Dnes, keď sa k vám prihováram, môžete si ma predstaviť ako bytosť s úsmevom na perách a rukami, ktoré vás pohládzajú i nesú v každom okamihu vášho života. Vedzte, že to tak naozaj aj je.

Čas v ktorom teraz žijete je v mnohom náročný a každý prežívate v tom svojom, na svojej ceste života rôzne úskalia či prekážky. Nie je to ale len skúška „osudu“ ale vášho vnútra, duchovného srdca, ako je naladené, ako to všetko spracúva, čo si z toho zoberie  a ako vás to mení a zmení v reálnom živote tu a teraz. Nič sa vám nedeje preto, aby vás to zlomilo či boli nešťastní, ale práve naopak, aby ste boli úspešní, šťastní, žili v harmónií, vnútornom súlade a jednote, lebo len vtedy to šťastie dosiahnete.

Vedzte moji milovaní, že síce existuje aj strana temna, ale tá zvíťazí len vtedy, keď je svetlo utlmené či zhasne. Vtedy aj vaša vnútorná radosť, váš vnútorný oheň, teda stabilita  nie je v rovnováhe a preváži sa na druhú stranu. Viac, či menej. Pochopte, že je to vždy o vás.  Váš život je váš. Vážte si ho i všetkých s ktorými žijete, stretávate sa, ste. Ste si navzájom oporou i zrkadlom na ceste. Preto aj vy ste zrkadlom pre druhých. Čo ta m vidíte? Seba. A každý tam vidí aj to, čo potrebuje či chce vidieť. Preto nepodliehajte obrazom druhých. Máš svoj, len sa z tých druhých pouč a nauč to čo ti je na prospech. Nezabudni, že si bytosť lásky, ktorej podstatou je láska, napriek všetkému čo si myslíš ty, či druhý. Si stvorená bytosť z lásky pre lásku. Ako ju síriš , dávaš, prijímaš, čo odovzdávaš, ako pracuješ a žiješ je tvoj obraz i obraz a odkaz pre druhé bytosti, Matku Zem i všetko stvorenstvo. Je to tvoja zodpovednosť za dar slobodnej vôle.

Nepodliehajte ilúziám i strachom ktoré sa na vás valia a chcú vás rôznym spôsobom zastrašiť.

Veľa je toho zámerne vkladného do vášho podvedomia. Máte ale na to nástroje, ktorými sa môžete chrániť, čistiť, vidieť pravdu. Ja vám v tom veľmi rada vždy pomôžem, keď chcete.

Milovaní moji, veľa vašich sŕdc je zatvorených, neprijímajúcich krásu života. Je v nich smútok, žiaľ i beznádej. Nepoddávajte sa, ale vezmite si do rúk radosť. Vložte do srdca kvet lásky, vdýchnite dych života, pohlaďte Matku Zem i seba a verte. Verte, že nie ste nikdy sami a verte v Božiu milosť, nekonečnú lásku, hojnosť i svetlo ktorým aj ste.

S nekonečnou láskou

Mária Matka.

Prostredníctvom Janky Bálintovej 29.4.2016

Pre www.svetlozeny.sk napísala Janka Bálintová. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom.