fbpx

Tvorte si svoj život plný pochopenia a naplnenia vo svetle pravdy – Posolstvo Márie Matky na august 2021

Milované deti svetla,

S veľkou láskou sa k vám skláňam, pohládzam a prajem silu do každého nádychu.

Aj keď ste milovaní všetci veľmi statoční, prežívate náročné časy a každý to máte v tom svojom. Každý máte svoju cestu, plán duše ktorý napĺňate, ako ľudské bytosti cez svoje pocity a emócie prežívate aj nesúlad.

Je to vtedy, keď sa vybočujete z vlastného centra, harmónie. Keď cez vašu myseľ necháte prehovárať ego, strach, myšlienky nedostatku či nepochopenia. Seba či druhých. Keď dávate prioritu neslobode pred slobodou. V akejkoľvek forme.

Je to veľmi individuálne, lebo pravdu ako takú si držíte všetci svoju. Tá „pravá“ pravda je v srdci. Tá hovorí o láske, rovnocennosti, slobodnej vôli a zodpovednosti. Toto sú atribúty, ktoré s rozhodujúce pri hľadaní a nachádzaní pravdy. Aká je a z akej roviny svoju pravdu vidíte, tvoríte, žijete si odpovedzte sami.

Harmónie je aj mier. Mier v duši vytvára mier v srdci, ktorý keď rozšírite, vytvorí mier v komunite, spoločnosti a aj globálnom svete. To čo vysielate, to zhmotňujete. Aj keď nemusíte tie výsledky či dopad reálne očami vidieť.

Je to o viere, ale i sile presvedčenia. Je to frekvencia, ktorou ovplyvňujete vedome aj nevedome svoje okolie, hmotu, zároveň všetko a všetkých. Ako keď hodíte kamienok do vody a začnú sa vytvárať kruhy. Tak funguje váš lúč svetla, ktorý vyžiarite a vyšlete do seba, zo seba von, do priestoru. Je to aj každá jedna myšlienka, ktorú vytvoríte, pomyslíte si.

Koľko denne vytvoríte potom takých kruhov?

Koľko denne vyšlete informácií?

Koľko denne vyšlete z toho energie lásky, vďačnosti…?

Týmto uvedomením vás chcem priviesť v láske k tomu, aby ste svoje myšlienky „tvorili“. Nie bezhlavo nimi narábali. Dávali si jasný zámer na vytváranie svojej reality, ktorú chcete žiť. Cez myšlienky, rozhodovanie, skutky, pocity a emócie.

Ste ľudské bytosti, ktoré majú dar nielen slobodnej vôle, ale aj tvorenia.

Tvorte si svoj život plný pochopenia a naplnenia vo svetle pravdy.

A tak to je.

S nekonečnou láskou

Mária Matka

Posolstvo prijaté 2.8.2021 Jankou Bálintovou duchovnou cestou

Ilustračné foto, autor Jana Bálintová:  –Mandala „ Jasnosť zámeru“  maľba na sklo, autorská tvorba, Mgr. Jana Bálintová

Viac o Energii milujúcej láskavosti tu… Viac o Škole Márie Matky tu…

Pri záujme o uvedenú mandalu či iné, možnosť výberu mandál k objednaniu tu…

Pre www.svetlozeny.sk napísala Janka Bálintová. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom.

Ďakujem že sledujete a podporujete moju tvorbu, blog a vedomú cestu životom.
Rada zodpoviem vaše otázky a poradím.  NAPÍŠTE MI
Želám Vám veľa síl i radosti v týchto časoch a posielam energiu lásky