fbpx

Tvorte si bohatstvo zo svojich predností – Posolstvo Márie Matky na február 2014

Milované deti svetla,

Prihováram sa k vám v tieto dni, aby ste si uvedomili krásu zimy. Mnohí v nej vidíte jej odvrátenú tvár, ale tá je práve krásna. Aj vy uviďte práve v tom čím prechádzate to krásne. Hľadajte krásu aj v sebe. V tom ako vyzeráte, ako sa pohybujete, čo robíte. Nenechajte sa znechucovať názormi iných. Dôležitý je váš pohľad, vaše naladenie a cítenie seba samého. Od toho sa potom odvíja celý rad akoby perličiek, z ktorých sa skladá nielen deň, ale život. Tieto perličky si pomenujte. Napríklad radosť, krása, hojnosť, zdravie, ale i vlastnosti, cnosti či čokoľvek čo vás napadne. Čím viac ich pomenujete a narátate, pomyselne navlečiete, tým váš náhrdelník bude dlhší, hustejší, bohatší.

Tvorte si bohatstvo zo svojich predností. Nebojte sa. Každý má svoj náhrdelník a to jedinečný. Môže hrať rôznymi farbami, vôňou či zvukomZapočúvajte sa do hudby svojho vnútra. Jeho súznenie, súzvuk v akordoch vytvára symfóniu lásky. Ak ju nepočujete, neviete si ju vybaviť, môžete si pomôcť tak, že si ku každej perličke priradíte 1 tón, napíšete si ho a zahráte. Vytvoríte tak hudobno-perlovú reťaz, ktorá je naozaj jedinečná. Ja ju už teraz počujem od každého z vás. Tvoríte spolu celý orchester znejúci nádhernou hudbou. Verte si. Dokážete to. Tak isto ako všetko načo sa upriamite. Toto je len pomôcka. Môžete si do tých tónov dosadiť hocičo. Hrajte nástrojom srdca ktorý rozoznie tóny vašej bytosti. Nebojte sa, že budú falošné. Každý tón má svoje opodstatnenie i dôležitosť, tak ako vy. Stále viac sa vylaďujete a stúpate po klávesniciach Božieho svetla hore.

Ja Mária Matka vám k tomu posielam svoju Energiu Milujúcej Láskavosti, ktorá vám ružovo dúhovým svetlom ak budete chcieť  pomôže vytvoriť, osvetliť, osvietiť vašu cestu. Ste moji milovaní a záleží mi na každom jednom z vás.

Zahrievajte sa v týchto chladných časoch  láskou sŕdc i vzájomnou pomocou. Majte na pamäti, že v jednote je sila. Sila dobra a lásky. Ukotvujte sa, stojte pevne nohami na Zemi a srdcom cez svoje vnútro v nebi. Udržujte sa v pokoji a harmónií, pretože vnútorná rovnováha je základným a dôležitým aspektom pre situácie ktorými prechádzate vo vašom živote. Dbajte na svoje zdravie, pretože útoky z rôznych strán prichádzajú. Obaľujte sa denne do ochranného obalu mojej Energie Milujúcej Láskavosti, ktorá vás  chráni robiac štít lásky.

Milovaní, privolávajte si do srdca svetlo slnka, pretože teraz je ho málo. Roztepľujte svoju hruď, aby ste žiarili pre seba i druhých. Ja vám za to ďakujem. Ste svetielka, ktoré statočne svietia na ceste druhým. Vytrvajte. S láskou vás objímam a zahaľujem.

Milujem vás.

Mária Matka

Prostredníctvom Janky Bálintovej 26.1.2014

Pre www.svetlozeny.sk  napísala Janka Bálintová. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom.