fbpx

Tvorte reťazce lásky spoločne ruka v ruke, srdce so srdcom – Posolstvo Márie Matky na marec 2022

Milované deti svetla,

Otvára sa portál nového vedomia, nového času.

Je to priestor a čas, ktorý vo vás aktivuje už teraz v „predpríprave“ energiu, s ktorou dokážete vytvoriť nielen pre seba, ale aj druhých svet, Vesmír, Novú Zem.

Práve preto sa snaží sila tmy veľmi aktívne tieto snahy zastaviť a vytvára situácie a udalosti, aby vás zastavili a postavili navzájom proti sebe.

Vytvoriť Novú Zem nevnímajte ako vytvoriť hmotnú novú planétu, ale tvoriť, vytvárať a žiť v nových frekvenciách lásky. To je úloha pre každého jedného z vás moji milovaní. Toto vám nikto nemôže zakázať, zobrať, znemožniť robiť, ak len nie vy sami. Sami sebe.

Súcit, láska, odpustenie ale i zodpovednosť sú kvality lásky, ktorými narábajte, vysielajte, žite. Nie pre boj, ale vytvorenie a udržanie mieru. Ako v sebe, tak i vo svete.

To vytvorí silné svetlo, ktoré keď spojíte, posilníte a vytvoríte pevné puto, ako reťaz, udrží nástrahy tmy. Preto sa spájajte a tvorte celé reťazce lásky spoločne ruka v ruke, srdce so srdcom. Ako žiarivé obruče lásky, ktoré nie spaľujú a zväzujú, ale osvetľujú temnotu a presvecujú tmu láskou. Tak si to predstavte.

Na individuálnej úrovni udržujte svoju energiu v emóciách radosti, vďačnosti i pokory. Napriek všetkému. Pretože to čo sa deje má svoj význam ktorý vy z vášho uhlu pohľadu nevidíte, či nevnímate.

Nedržte sa v zajatí strachu, beznádeje, neistoty či nespravodlivosti. Všetko má dve strany, dva póly, ako váš život v dualite. Neposudzujte, neodsudzujte, lebo by ste v prvom rade odsudzovali a posudzovali seba. Buďte ako ti vtáctvo, ktoré vidí krajinu z nadhľadu.

Milovaní, vedzte že nie ste sami v žiadnom okamihu svojho života. Majte vieru, dôveru i nádej. V tom sa posilňujte a udržujte pokoj. Pokojom v srdci budujete pokoj vo svete. To je to, čo môžete neustále vedome tvoriť.

A tak to je.

S nekonečnou láskou

Mária Matka

Posolstvo prijaté 26.2.2022 Jankou Bálintovou duchovnou cestou

Ilustračné foto, autor Jana Bálintová:  mandala „Zmierenia“  maľba na sklo, autorská tvorba, Mgr. Jana Bálintová. Možnosť zakúpenia v eshope cez foto nižšie.

Mandala „Zmierenia“

Pre www.svetlozeny.sk napísala Janka Bálintová. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom.

Pridajte sa do uzatvorenej facebookovej skupiny Mystérium Života i Smrti, kde nájdete bezpečný priestor na zdieľanie, inšpiráciu a osobný rozvoj.

Ďakujem že sledujete a podporujete moju tvorbu, blog a vedomú cestu životom.
Rada zodpoviem vaše otázky a poradím.  NAPÍŠTE MI 
Želám Vám veľa síl i radosti v týchto časoch a posielam energiu lásky.