fbpx

Ste svetlo, ktorého ste podstatou – Posolstvo Márie Matky na november 2013

Moje milované deti.

Pozrite sa na lístie, ktoré padá zo stromov, ich farebnosť a rôznorodosť. Zo stromu odletia a padnú na Matku Zem, ktorú pokrývajú a odievajú do nového šatu.

To spôsobuje láska. Mení a transformuje svoju formu, obsah, farbu. Ako list, ktorý z jarnej zelenej naberie sýto zelenú farbu, dozreje a vo farbách červeno-oranžovo-žlto-zelenej odletí, oddelí sa a v poznaní zažitého, zmúdrenia a pochopenia slúži na inej úrovni ďalej. Zoberte si toto prirovnanie ako príklad pre seba a svoj život.

Tak isto ako aj vy prechádzate nielen obdobiami života, určitou cykličnosťou a to ako ženy tak aj muži, rovnako  aj váš vnútorný, duchovný rozvoj či postup, vzostup. Končí staré, začína nové. Kruh sa uzatvára, ktorý ale nikdy nekončí. Stále pokračuje, ale na inej úrovni.

Viem, že to nie je jednoduché a pre mnohých z vás to znamená aj úplnú zmenu vo vašich životoch. Ale nie je to nadarmo. Ste svetlom pre tento svet. Pre svoju krajinu,  pre vašich blízkych, ale predovšetkým pre seba. Ste svetlo, ktorého ste podstatou.  Ste jeho súčasťou a zároveň ho tvoríte. Čím jasnejšie svietite, tým ste silnejší. A pridávajú sa k vám ďalší a ďalší a spolu tvoríte zase väčšie svetlo.

Keď sa pozriete,  alebo si predstavíte stráne s opadaným lístím na ktoré svieti slnko, čo cítite? Krásu? Vďaku? Smútok z uplynulého leta? Či predstavu zimy ktorá sa blíži?

Vnímajte tie pocity, svoje pocity a skúmajte. Prečo ich máte a aké. Veľa vám to napovie o vás.

Moji milovaní, všetko je v procese zmeny.

Prijímajte to čo prichádza, osloboďte sa  a púšťajte to čo sa už stalo, bolo. Nedržte sa zarputilo starého, lebo to vám už neslúži. Otvorte sa novému veku, novému slnku, novej zemi, láske, svetlu. Je to zároveň čas, v ktorom sa prepojte nielen so svojim vnútrom, ale aj so svojimi predkami, Zemou. Toto je čas, kedy k vám sú veľmi blízko a ste schopní zachytiť ich odkazy, to čo je pre vás dôležité.

Vaše srdiečka vám zohrievam láskou, z ktorej môžete čerpať neustále. Nikdy jej neubudne. Ba naopak. Čím viac jej dám, ešte viac sa znásobí. Tak ako svetlo, ktoré čím viac žiari, tým má väčšiu silu a tým viac presvieti tmu.

Preto žiarte v túto dobu, ktorá potrebuje silu svetla. Silu lásky. Tou  ste vy.

Prijmite svoju úlohu. Tú za vás nikto neurobí.

V láske som stále s vami a pripravená pomôcť moji milovaní. Pozvite ma do svojho srdca, života. Otvorte sa. Precíťte, ako na vás teraz vysielam Energiu milujúcej láskavosti. Vnímajte ako prúdi, obteká vás, lieči i chráni.

V láske

Mária Matka

Prostredníctvom Janky Bálintovej 30.10.2013

Pre www.svetlozeny.sk  napísala Janka Bálintová. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom.