fbpx

Slnovratové posolstvo – Posolstvo Márie Matky na jún 2022

Milované deti svetla,

Tak ako najdlhší deň má svoju časť noci, tak aj najväčšia radosť ukrýva maličký kúsok obáv a zároveň najväčšia bolesť ukrýva v sebe kus nádeje. Všetko vo vašom živote je v polarite. To si uvedomte. A je to tak dobre, pretože vy moje milované deti svetla ste to na zem prišli zažívať, poznávať a nevzdávať sa. V tme vidieť svetlo. Preto radujte sa zo všetkého čo vás stretáva a s pokojom to prijímajte.

Je to o vašej schopnosti vyrovnávať sa s danými situáciami. S vierou a láskou hľaďte vpred. Láska sa nikdy nestratí. Vaše srdce ktoré je jej nositeľkou na veky túto energiu ponesie. Podľa nej vibruje vaša bytosť. Podľa nej si priťahujete do života ľudí či situácie. Je to o frekvenciách lásky, teda svetla či tmy, ktoré sú vašou súčasťou a ktoré vás tvoria. Vaše vyžarovanie tak nesie esenciu tejto frekvencie, ktorá v nekonečnom poli otvára a odkrýva pre vás ďalšiu cestu.

Je preto dôležité, Čo v sebe držíte, ČO ste ochotní pustiť von i dnu, Čo prijímate ako za vaše a ČO chcete vo svojom živote mať, či žiť.

Sú to zásadné otázky, ktorých odpoveď vám odkryje vaše zámery a smerovanie. Buďte k sebe úprimní. Pomenujte si otvorene svoj súčasný stav, postavte sa sami za seba a vykročte na cestu, ktorá vás povedie k tomu čo chcete. Vo vašej zodpovednosti je to, kadiaľ povedie. Čo na nej budete robiť, ako sa cítiť a ako budete žiť.

Milované deti, otvorte svoje srdce životu v láske. Svetlo lásky je to, ktoré vás ním povedie. Otvorte svoje srdce životu a nekonečná milosť vám umožní túto lásku žiť. Sami v sebe, pre seba, druhých, svet, Matku Zem.

Nezabudnite, že každé nové ráno vychádza slnko na novo. Preto sa oplatí žiť, otvoriť oči, srdce a naplniť deň oslavou života. Každý tým svojim jedinečným poslaním.

Buďte vďační za každý nádych i tlkot srdca, lebo nič nie je samozrejmé či náhoda, ale dar pre vás. A rovnako ste dostali dar sprevádzať vašich milovaných životom.

A tak to je.

S nekonečnou láskou

Mária Matka

Posolstvo prijaté 21.6.2022 Jankou Bálintovou duchovnou cestou

Ilustračné foto, autor Jana Bálintová:  mandala „Slnovratová – slnečná“  maľba na sklo, autorská tvorba, Mgr. Jana Bálintová. Možnosť zakúpenia v eshope cez foto nižšie.

Mandala „Slnovratová -slnečná“

Pre www.svetlozeny.sk napísala Janka Bálintová. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom.

Pridajte sa do uzatvorenej facebookovej skupiny Mystérium Života i Smrti, kde nájdete bezpečný priestor na zdieľanie, inšpiráciu a osobný rozvoj.

Ďakujem že sledujete a podporujete moju tvorbu, blog a vedomú cestu životom.
Rada zodpoviem vaše otázky a poradím.  NAPÍŠTE MI 
Želám Vám veľa síl i radosti v týchto časoch a posielam energiu lásky.