fbpx

Prichádza čas milosti a lásky – Posolstvo Márie Matky na december 2020

Milované deti svetla,

Prichádza pre vás milovaní nádherný čas. Napriek všetkému sa množstvo svetla a lásky rinie na vás z vesmírnych výšok. Je to pre vás „čas milosti“. Prečo? Lebo milosť je dar, tak ako je dar váš život, všetko čo máte, všetkým čo ste. Upriamte svoju pozornosť na vaše dary, ktoré ste v milosti dostali do vienka.

S vďačnosťou otvárajte svoje ruky i srdce v dávaní a prijímajte s pokorou požehnanie.

Posolstvo, ktoré vám prinášam je z „hviezd“. Je to nádej, bez ktorej by ste upadli do zúfalstva, viera, ktorá vás povedie vpred a láska ktorá vám zažiari a bude žiariť ako hviezda. To svetlo hviezdy prichádza aj so slnovratom, kedy do tmy zasvieti lúč lásky, svetla, nového života.

Nevzdávajte preto svoj život napriek okolnostiam ktoré vás sužujú. Je to cesta, ktorou kráčate, ale vedzte že ku svetlu. To vždy viďte. Svetlo, dobro, lásku. Vo všetkom, lebo aj v tej „najhoršej“ či najtemnejšej situácií je plamienok svetla, ktorý pomôže tú situáciu, životnú skúšku zvládnuť. Posilňujte sa energiou vďačnosti, odvahy, trpezlivosti a pokory.

V končenom dôsledku všetko slúži na dobré. Na posun, zamyslenie, zhodnotenie, zastavenie či otočenie sa v živote iným smerom. Je to vtedy čas na nový začiatok tak, ako sa po slnovrate začína každým dňom skracovať tma. Je to kolobeh života, zomierania i vzniku nového života na vyššej úrovni. Ako špirála. Tak to berte, v nádeji a láske, ale so svojim pričinením i zodpovednosťou.

Nech sa vaše srdce vždy raduje a potom všetko dokážete prejsť v ľahkosti.

A tak to je.

S nekonečnou láskou

Mária Matka

Posolstvo prijaté 30.11.2020

Ilustračné foto, autor Jana Bálintová:  Mandala „Dar milosti Božej“ – maľba na sklo, autorská tvorba, Mgr. Jana Bálintová

Viac o Energii milujúcej láskavosti tu… Viac o Škole Márie Matky tu…

Pri záujme o uvedenú mandalu či iné, možnosť výberu mandál k objednaniu tu…

Pre www.svetlozeny.sk napísala Janka Bálintová. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom.

Ďakujem že sledujete a podporujete moju tvorbu, blog a vedomú cestu životom.
Rada zodpoviem vaše otázky a poradím.  NAPÍŠTE MI
Želám Vám veľa síl i radosti v týchto časoch a posielam energiu lásky.