fbpx

Posolstvo mieru – Posolstvo Márie Matky na december 2016

Milované deti svetla,

Zostávajte v mieri, zostávajte v láske srdca. V mieri sú všetky roviny v rovnováhe. Neroznecujte hnev, nadradenosť a moc, ale šírte mier. Mier v duši rozsvieti mier v srdci i svetle.

Mier je krehký. Preto je potrebné ho vedome udržiavať. Nech nezapadá hnev nad vašim srdcom, ale vo vedomom žití, prejave, strážte mier. Nie silou, ale láskou. Strážte nadovšetko vaše myšlienky, ktoré roznietia buď vojnu, alebo mier. Pretože to ako myslíte, tak sa rozhodujete a tak konáte. Vedzte, že myšlienky mieru zhmotňujú mier. Boj nikdy nemôže nastoliť mier.

Nevzdávajte sa svojej sily v tvorení mieru. Teraz viac ako inokedy predtým je to veľmi dôležité. Veľké sú snahy temných narušiť vašu krehkú homeostázu a nanútiť vám strach, ktorý práve zatieňuje energie lásky, zabraňuje vidieť svetlo a zatieňuje ilúziou potrebného boja pravdu.

Milovaní, zmobilizujte svoje svetlo, svoju silu, svoju pravdu a tvorte mier. Vy, svet i Matka Zem ho potrebuje k svojmu životu, rozkvetu, posunu i rastu.

Je falošnou ilúziou a hrou mocných, že udržiavať mier sa musí ozbrojovaním, bojom či násilím. Uvedomením si svojej rovnocennosti, vlastného  poslania a sily lásky ktorá obsahuje všetko potrebné k životu, môžete vytvoriť trvalý mier. Je to v moci každej ľudskej bytosti žijúcej na Matke Zemi. Na ktorú stranu sa pripájaš? Kam smeruje tvoje srdce?

Nech cez lásku Stvoriteľa vám prichádza mier do vašich sŕdc,  poznáte jeho význam a pocítite jeho hĺbku.

A tak to je.

V nekonečnej láske

Mária Matka

Prostredníctvom Janky Bálintovej 5.11.2016, Eilat, Izrael

Pre www.svetlozeny.sk napísala Janka Bálintová. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom.