fbpx

Posolstvo Márie Matky na máj 2013

Moje milované deti svetla.

     Máj je mesiacom lásky. Lásky k sebe, Matke Zemi, druhým. Je to čas rozvoja, rastu, postupného napĺňania toho,  čo ste začali. Čas kvitnutia stromov, kvetov, čas otepľovania  nielen vzduchu, ale aj vzťahov, vašich srdiečok. Kto ako si ho otvorí, tak  bude schopný vnímať a prijímať lásku. Láska zahaľuje všetko, aj keď sa vám to veľa krát nezdá.  Aj vaše problémy, či akože nezdary, neúspechy, či choroby. Všetko zahaľuje láska. Aj moja láska. Neustále vás do nej obaľujem ako do dúhového balóna, ktorý všetko čím prechádzate nadľahčuje, zjemňuje a láskavo pohládza. Nikdy nie ste sami. V ničom.

     V tomto mesiaci máte aj určitú úlohu. Pre tých, ktorí sú pripravení a ochotní. Započúvajte sa do svojho srdca, spojte sa so svojou dušou a počúvajte. Príde vám určitá informácia, ktorá bude mať pre vás osobitný význam. Ja viem , ktorí to ste.  Ste to vy, ktorých sa toto posolstvo dotklo srdca, ktorí cítite naše spoločné prepojenie cez lásku. Vnárajte sa do našej spoločnej lásky odvekého spojenia, pretože naše duše sa poznajú. Poznajú hĺbku, obsah i dosah dôležitosti našich úloh…

     Je čas, aby ste postúpili  ďalej na ceste za svetlom. Ste pracovníci a pomocníci svetla, učitelia, liečitelia. Každý na svojej úrovni. Zoberte si to za svoje. Neobstoja vaše neistoty a výhovorky že to neviete. Viete! Láska srdca vás povedie. A ja tiež.

     Zvolávam vás deti Zeme, Slnka, Hviezd! Poďte a poďme spolu otvoriť, vytvoriť a dotvoriť nový svet, novú zem. Každý ste dôležitý. Ja som Mária Matka a a prichádzam k vám s týmto posolstvom, aby ste vzali vážne a dôsledne svoje poslanie. Máte okolo seba veľa ďalších pomocníkov, duchovných sprievodcov, ktorí vám pomáhajú. Obráťte sa na nás a spoločne ako v šíku vyslaním veľkého množstva lásky a svetla na Matku Zem, do jej všetkých končín i oblastí nepokojov ktorých  teraz na  Zemi ešte viac vzniká, môžeme vyrovnať a zvrátiť tieto negatívne energie na energie lásky, ktorá vojde do celého kolektívneho vedomia ľudstva. Teraz je čas. Lebo láska zmôže všetko…

     Poďme teraz spoločne vyslať energiu lásky celej Zemi, svetu. Každý to pocíti buď na vedomej alebo nevedomej úrovni. Môžete tak robiť každý deň a ku všetkému čo je na celej Zemi. Potravinám ktoré jete, vode ktorú pijete. So zámerom vyšlite lúč lásky každej bytosti, stromu, rastline, vode, vzduchu  ktorý dýchate, poškodeným a zničeným oblastiam s tým, aby sa  obnovili. 

     Objímam vás milovaní a ďakujem za každého jedného z vás, ktorí ste v tejto dobe na Zemi. Pripojte sa svojimi úmyslami, žiariacim vyslaním sily lúča lásky zo srdca k tomuto posolstvu. Je to dôležité.  Každý ste dôležitý. Jednota úmyslu, zámeru a činu ho pomôže umocniť a zrealizovať. Každý ste svetielko. Keď sa spoja tieto svetielka, vznikne veľké svetlo, ktoré sa rozžiari. Čím je väčšie, tým má väčšiu moc, silu zmeniť, znovutvoriť. Tvorte lásku, tvorte v láske, tvorte pre lásku.

     S láskou Mária Matka

prostredníctvom Janky Bálintovej 17.4.2013

Pre www.svetlozeny.sk  napísala Janka Bálintová. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom.