fbpx

Posolstvo Márie Matky na jún 2013 II. časť

/pozn./ V  mieste pod krásnymi olivovníkmi, mieste dýchajúcom levandulou a rôznymi kvetmi, kvitnúcimi stromami, kríkmi, za slnečnej a bezoblačnej oblohy, vanúcim morským vzduchom ktorý ho zvláčňuje a zvláštne vonia, prišlo pokračovanie posolstva Márie Matky.

Toto je čas rozhodnutí milované deti, ktoré sa veľmi rýchlym spôsobom napĺňajú. Otvorené hviezdne portály vám dávajú nebývalú možnosť napojenia sa na svoje pôvodné hviezdy, domov, ktorý vás volá. Nie hore, ale k sebe. K svojmu poznaniu, precíteniu, prepojeniu.

Venujte tomu čas, pretože zistíte, čo vám to každému jednému z vás hovorí. Vaše srdce to cíti, volá vás. Dajte mu možnosť prehovoriť ku vám. Stíšte sa, vojdite dnu a nechajte sa viesť. Moja láska i prítomnosť  je neustále pri vás. Ste hrdinovia, pretože zvládate svoje životy práve v tejto dobe. Milujem a podporujem vás.

Prestavte si diaľavu mora, jeho pokojnú hladinu pri východe slnka, ktorého sila, žiara, lúče pohládzajú hladinu a vchádzajú do každej kvapôčky mora. Tak isto vchádzajú do každej bunky vášho tela. Dýchajte, vdychujte a nasávajte túto silu. Tieto lúče sú obalené mojou Energiou milujúcej láskavosti práve v ružovo-lososovej farbe. Keď ju  budete dýchať s touto vizualizáciou, budete zároveň vdychovať moju Energiu milujúcej láskavosti, ktorá lieči, uzdravuje, posilňuje, chráni.  Prijmite to ako dar, ak to naozaj chcete, túžite. Som vaša Matka, ktorá bez rozdielu poskytuje pomoc, lásku, zdravie, ochranu všetkým, ktorí o to požiadate.

Máte krásny mesiac pred sebou, aj keď sa toho veľa čistí. Je to prirodzený proces, kedy odchádza staré, nepotrebné a prichádza nové. Pre mnohých to môže byť ťažko pochopiteľné, ale uistite tých čo o tom pochybujú o potrebnosti tohto diania aj na Matke Zemi. Vysielajte lásku práve tým, ktorí sú z toho zatrpknutí, nahnevaní či nechápajúci. Všetko má svoj dôvod i čas. Čas siatia i žatvy. A prichádza žatva. Žatva pre jednotlivcov, krajiny, svet, Gaiu. Nič ale nie je konečné. Máte silu to zmeniť. A vy to viete.

Žehnám vás a prosím vytrvajte vo viere.

Milujem vás.

Mária Matka

prostredníctvom Janky Bálintovej – 5.6.2013

Pre www.svetlozeny.sk  napísala Janka Bálintová. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom.