fbpx

Posolstvo Márie Matky na január 2013

Milované deti Svetla.

Prišiel nový rok a s ním aj nové úlohy ktoré sa máte naučiť a zvládnuť. Tak ako ste rozsvietili vaše srdcia, je dôležité aby ste toto svetlo rozširovali ďalej. Ste jednotlivými iskierkami medzi ľuďmi. Už len tým že ste tu a teraz v tomto čase, v tejto dobe, plníte svoje poslanie pre ktoré ste sem prišli. Nie všetci ste si toho ale vedomí.

Poznanie, ktoré prichádza objasnením, otvorením sa a ochotou nielen sledovať dianie ale skutkami ho napĺňať je to, čo máte robiť. Každý v tom svojom. Zamyslite sa nad týmito slovami, precíťte ich hĺbku, obsah a lásku, ktorá k vám prichádza a nechajte plynúť, rozplývať a obmývať vás. Je to moja láska, ktorá je neustále s vami, lebo vás bezpodmienečne milujem. Som vždy pripravená vám pomôcť keď o to požiadate.

Prinášam vám svetlo poznania, ktoré vám otvára nové možnosti. Nastal čas nového tvorenia, myslenia, cítenia, konania. Spojte sa svojim srdcom i so mnou a povediem vás tou vašou cestou. Cestou lásky. Táto cesta je jediná po ktorej keď pôjdete otvorí vám všetko. Aj to nepoznané.

Keď sa stíšite, predstavte si ako sedíte uprostred bieleho lotosového kvetu z ktorého lístkov prúdi ružové svetlo lúčmi, ktoré sa spájajú hore do jedného bodu. Vytvára sa tak nad vami nádherný ružový obal. Z tohto bodu na vás padá dážď očisťujúcej, uzdravujúcej a omladzujúcej energie, ktorá pôsobí na celé vaše telo a prechádza do jeho vnútra a napĺňa vás až po okraj. Táto energia vo vás zostane tak dlho ako to budete potrebovať či chcieť. Prijímajte ju s láskou a túto lásku šírte ďalej.

S láskou a v láske

Mária Matka

Prijala dňa 6.1.2013 Janka Bálintová

Pre www.svetlozeny.sk napísala Janka Bálintová. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.