fbpx

Posilňuj v sebe Kvet života a lásky – Posolstvo Márie Matky na november 2018

Milované deti svetla,

miesto, kde sa stretáva – prelína žiara slnka a svit mesiaca je priestor, prechod, kadiaľ môžete vidieť „za oponu“. V tomto čase je to oveľa ľahšie. Skúste to. Možno si poviete, dáte si program, že to nie je možné. Verte, je. Je to o vašom naladení, pre mnohých rozumovo nevysvetliteľné. Čo je možné a čo nie?

Milovaní, zamyslite sa nad svojim životom. V akých situáciách ste si rovno povedali že to nie je možné, že sa to nedá a akoby vopred ste sa už vzdali, najmä v situáciách, ktorých pozitívny výsledok bol pre vás veľmi dôležitý?

Rozšírte svoje vedomie. Uvoľnite okovy strachu. Otvorte svoje srdce. Umožnite si kráčať, ísť po novej, nevyšliapanej ceste. Ceste lásky. Skúšajte nové veci. Dovoľte si zažiť nepoznané. Neobmedzujte sami seba tým, čo je a čo nie je možné, lebo všetko je možné. Ukotvite v sebe nový program. Program JA, program svojej sily, sebauvedomenia, prejavenia svojich schopností a možností. Ako? V prvom rade uvedomením si seba. Seba ako bytosti stvorenej a zrodenej z lásky – svetla, so všetkými schopnosťami potrebnými na život, ale aj rozvoja vo všetkých úrovniach.  Vieš milovaná bytosť čím všetkým disponuješ a čo len využívaš?

Posilňuj v sebe sebadôveru, seba lásku, vieru, pokoru, úctu a trpezlivou prácou, tréningom a poznaním cez múdrosť sa ti otvorí zatiaľ to nevidené. Vtedy presne zacieliš na bod stretu žiary slnka a svitu mesiaca. Je to metafora i realita. Konkrétne miesto, či skôr priestor. Tam zistíš odpovede na všetky svoje otázky.

Milovaná bytosť, duša. O čom snívaš? Čo ti život prináša? Aké si kladieš otázky? V tomto čase, ktorý je otvorený témam života a večnosti si viac otvorená, pripravená počúvať. Preto počúvaj. Hlas svojho srdca, hlas svojej duše, Môj či Stvoriteľov. Všetci sme jedno vo všetkom. Možno ti to znie ako fráza, ale keď sa zamyslíš nad jej obsahom, rozmeníš to akoby na jednotlivé časti, pochopíš. Kto má oči, uši, srdce otvorené, ten vidí, počuje a cíti to správne, pravé poznanie i múdrosť vekov. Cez Kvet života sa môžeš na to naladiť.

Preto buď vedomá i vidomá bytosť, človek, lebo tvoja duša všetko vie. Chráň sa od nástrah temna, posilňuj v sebe Kvet života a lásky, pretože si jeho súčasťou, tak ako on je tvojou. Posuň sa za hranicu možností – nemožností a prestaneš žiť v osídlach strachu. Zistíš, že strach je ilúzia, ktorá ťa oberá o silu. Nikdy nezabudni, že ty si svetlo, ktoré žiari, pokiaľ sa nepoddá tme, ale vymanením sa cez lásku v srdci vždy znovu a znovu môžeš žiariť pre seba i druhých.

A tak to je.

S nekonečnou láskou

Mária Matka

Posolstvo prijaté Jankou Bálintovou  1.11.2018

Pre www.svetlozeny.sk napísala Janka Bálintová. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom.