fbpx

Energia  milujúcej  láskavosti  Márie  Matky

Energia milujúcej láskavosti ( EML ) je ružová diamantovo-dúhovo žiariaca energia, ktorá má dar liečiť a uzdravovať prostredníctvom lásky energie Márie Matky.

      Túto energia mi odovzdala Mária Matka ako dar pre pomoc druhým. Ja som len kanál cez ktorý energia prúdi. Túto liečivú energiu vysielam prostredníctvom rúk osobne, alebo ju odovzdávam mentálne na diaľku. 

       Je to inteligentná energia, ktorá nájde presne miesto ktoré má liečiť, uzdraviť. Toto miesto nielen nájde,  ale  ho uvoľní, uľaví, objíme, pohladí bezpodmienečnou láskou, ktorá rozrezonuje  každú bunku. Táto energia sa nikdy nestratí, ale transformuje do buniek, štruktúry tkaniva, atómu kde bude pôsobiť na bunkovej úrovni až do jeho uzdravenia. Podľa rozsahu choroby alebo problému je potrebné opakovanie procesu.

EML  vibruje vo vlnách, ako keď sa kamienok hodí do vody. Funguje zároveň ako maják, ktorý sa točí a svieti. Vyžaruje svoje svetelné  lúče do všetkých strán. Je v nej nesmierna sila Lásky a Svetla.

EML tvorí  celý systém, myslenia, učenia a liečenia  - viď Škola Márie Matky tu...

Táto škola učí milovať ženy / ale nielen ženy/ samy seba, druhých, učí ich liečiť, uzdravovať, pomáhať na tele, duchu i duši - v jednote. Teraz je obdobie, kedy ženy povstávajú a majú možnosť a musia pre záchranu ľudstva a planéty  zobudiť v sebe bohyne a tak aj pracovať a žiť. V jednote a láske s mužmi.

Milujúca láskavosť je o milujúcom srdci a bezpodmienečnej láske.

EML naplní každého a každú situáciu do ktorej je zámerne vyslaná. Preto sa dejú veci inak. Táto energia lásky zmení vibráciu vedomia zúčastnených ľudí a situácia sa zmení. Neznamená to, že zmení rozhodnutie, alebo že zmení plány ľudí, ich duší. Ona len naplní ich nevedomie láskou,  spojí sa s ich dušou, vyšším JA a v zosilnenej miere k nim prehovorí. Tým zmení spôsob ich reakcie na danú vec, situáciu, ľudí, ale aj ich vnútorný postoj k sebe samému.

Lieči problémy:

 • s plodnosťou a tehotenstvom ( problém s otehotnením, udržaním dieťaťka),
 • s gynekologickými problémami, menštruačným cyklom,
 • zdravotné problémy,
 • psychické, emočné problémy,
 • mení mentálne vzorce,
 • lieči a čistí karmu,
 • harmonizuje, upokojuje,
 • uvoľňuje a rozpúšťa bloky,
 • znižuje stresový faktor na 0,
 • lieči strachy,
 • svojou láskou obaľuje a lieči všetky energetické obaly telá,
 • lieči Matku Zem,
 • liečivo pôsobí nielen na ľudí, ale aj rastliny, zvieratá, situácie.

       EML je nádherná energetická sila, ktorá odovzdáva do života jej nositeľa nový rozmer cítenia, videnia, vnímania. Je to rozmer-koncept neuhasínajúcej, nevyčerpateľnej a nepodmienečnej lásky, ktorá pomáha uzdravovať  na všetkých rovinách života i duše. Prostredníctvom nej si spomenieme, odhalíme svoje vnútri ukryté tajomstvá, naše tajné komnaty duše, ktorá len čaká na to, aby sa mohla o to podeliť.

    EML je kotva v rozbúrenom mori myšlienok. Pôsobí aj uzemňujúco napriek tomu, že je kotva. V prenesenom význame ide o ukotvenie, upevnenie, skľudnenie niektorých aspektov života na ktoré pôsobí, alebo v ktorých je problém. EML má vo svojom strede merkabu, svetelné telo, ktoré keď sa aktivuje, táto EML sa prepojí do nej-cez ňu a vynesie cez srdce, vytvorí prostredníctvom vesmírneho spojenia matky-otca-dieťa / Stvoriteľ, Matka Zem, človek/- do jednoty, nový život, svet, realitu.

Tieto informácie podliehajú ochrane autorských práv. © Akékoľvek kopírovanie jej obsahu či časti cudzou osobou  bez súhlasu autora stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.

Na terapiu sa treba vopred objednať u Mgr.Janky Bálintovej na 0911756324, svetlozeny@gmail.com, alebo cez kontaktný  formulár nižšie.