fbpx

Pokračujeme aj v tomto týždni v téme „Láska, vďačnosť , pokora“. Ste zvedaví prečo?

Pokračujeme aj v tomto týždni v téme „Láska, vďačnosť , pokora“. 

V  LIVE vysielaní na Fb stránke Svetlo Ženy som v týždni od 8.2.-14.2.2021 pokračovala v téme mandaly

„Láska, vďačnosť, pokora“,

preto ju s vami milí priatelia zdieľam.
Ak ste liveku nestihli, nevadí 😉pozrite si ju zo záznamu na mojom youtube kanále:

https://youtu.be/X6_dAQHW_xk

Milí priatelia,

Teším sa že znova po týždni sa takto stretáme. Možno vás to prekvapí, ale po štvrť roku čo takto pravidelne týždeň čo týždeň vyberám mandalu, som došla k poznaniu, že je to veľmi krátky čas na to, aby sme s tou témou pracovali. Sama som si to uvedomila, pretože ledva som všetko stihla k nej pripraviť a zverejniť, na niečo reagovať a už bol zase pondelok. A v podstate som uháňala sama seba.  Mala som aj v tomto zmysle odozvy nad ktorými som sa zamyslela a teda mením stratégiu. Nie je problém z mandál vyberať ďalej lebo je ich vyše 100, ale pokiaľ naozaj do hĺbky máme pracovať s danou problematikou, pár dní v ktorých riešime ďalších množstvo otázok to nestačí.

Volám sa Janka Bálintová a som sprievodkyňou pre ženy na ich vedomej ceste životom za svojim vnútorným svetlom. Tvorím pod značkou Svetlo Ženy a Mandaly sú jedným s prostriedkov, ktorých téma nás nabáda a vyzýva pracovať na sebe samej, niečo zmeniť a tak sa o kúsok posunúť ďalej.

Takže dnes budeme pokračovať v poslednej téme k mandale láska vďačnosť pokora. Toto je naozaj tak široká téma, ktorá by pokryla možno aj niekoľko mesiacov. Tak dlho to síce nebude, ale sa k tejto téme teraz vrátime, možno aj budúci týždeň, podľa toho ako to budem cítiť.

Mandala „Láska, vďačnosť, pokora“

Posolstvo:

„Napĺňajte svoje srdce láskou, ktorá vám v hojnosti dodá všetko čo potrebujete. Nebuďte márniví, ale ak budete žiť v čistote mysle, pokore a vďačnosti, budete žiť v dostatku pre telo i ducha. Posilňujte aj Matku Zem v láske, vďačnosti a pokore.“

Aj tvar mandaly ide v troch smeroch. V troch trojuholníkoch. Jeden zelený – láska, druhy ružový – smerujúci nadol je vďačnosť a tretí – pokora zlatý trojuholník, ktorý spája obidva a prelína sa nimi. Je to v tomto zmysle  trojjedinosť. Mandala je jemná, ale zároveň výrazná. Symbolizuje to, že láska, ako ten hlavný nosič energie, najvyššej vibrácie a teda kvality svetla smeruje hore.Vďačnosť, ktorá ma lupienky širšie, ružové, nás spája so Zemou, dole, ukotvenie v živote. Pokora roztáča túto kvalitu do kruhu. Keď si predstavíte tento obraz, mandalu nie plošne, ale v 3D, zavrite oči a skúste si ju akoby nafúknuť do gule a budete vnímať tie tvary v inom rozmere. Pokiaľ túto mandalu máte, keď si ju priložíte na srdce a do nej dýchate, jednoducho a krásne to vnímate. Aj toto je jeden zo spôsobov práce s mandalou. Praktický návod ako využiť plný potenciál mandaly aby nebola len dekoráciou, alebo ozdobou, onedlho bude dostupný zadarmo na mojej web stránke.

Vrátime sa ale k obsahu a významu mandaly “ Láska, vďačnosť, pokora“.

Minule som to tak veľmi zľahka načrtla a k nej povedala to hlavné. Ja tiež súbežne s výberom mandaly s tou témou v tom týždni pracujem a uvedomujem si čo pre mňa všetko to znamená a reálne s ňou pracujem. Možno to bude pre vás aj inšpirácia, keď jeden týždeň ju vyberiem a v ďalšom budem hovoriť o nej konkrétnejšie tým že sa k téme vrátime.

V minulých dňoch som si napríklad uvedomila jednu skutočnosť. Som účastníčkou určitého vzdelávania a máme k nemu rôzne úlohy.  No a ja nie až tak technický, počítačový typ, som mala problém určité úlohy zvládnuť. Tak som bola v podstate nútená o pomoc požiadať. Nebolo to tak ťažké, lebo išlo o moju dcéru Martušku, s ktorou mám krásny vzťah a ktorá aj veľmi rada a ochotne mi v mnohých veciach pomáha. Vo mne to ale paradoxne vyvolalo následne pocit, veď ja ju zaťažujem. Má malé dve deti, homeoffice, domácnosť, rodinu, svoj kreatívny biznis a ja ju zaťažujem a oberám o čas ktorý môže tráviť inou činnosťou ako robiť veci mne. Napriek tomu, že mi vždy povie že veľmi rada a vďačne mi pomôže, mne stále ostal taký zvláštny pocit že síce áno, ale akoby som to nevedela tak prijať. Učím sa vo vďačnosti prijímať pomoc aj keď od najbližších, no pre mňa o to je to náročnejšie. Možno si poviete že hlúposť, veď je normálne že deti pomáhajú, no pre mňa celkom nie. Vo mne to rezonuje ako oblasť práce so sebe samou, pretože som drvivú väčšinu života vychovávala svoje dve deti sama a bola odkázaná len na seba a okrem mamy mi nemal kto pomôcť. Tak som si vybudovala v sebe nejaký program, že musím všetko zvládnuť sama a ešte v podstate za dvoch. A pretože som to zvládla, tak pomoc nepotrebujem. Potom sa to v mojom vnútri bije, že síce pomoc potrebujem v podstate aj ju chcem, ale ťažko ju prijímam v tej hlbokej pokore. Lebo veď ja…som tá ktorá všetko zvládne sama. A kde je pokora??? Napríklad.

Afirmácia ktorú som si k tomu vytvorila je :“ Prijímam pomoc a som za ňu veľmi hlboko a v pokore vďačná.“

Ak potrebujete s nejakou pomôcť, oslovte ma, či dohodnite konzultáciu, pretože poskytujem aj osobné konzultácie a terapie.

https://www.svetlozeny.sk/formulare/mandala-laska-vdacnost-pokora-objednavka/

Mandala v najmenšom rozmere má priemer šesť centimetrov, je vhodná na nosenie ako šperk, či zavesenie do priestoru. V strede je kamienok: Horský krištáľ

Ako BONUS dostanete v cene ručne maľovanú hodvábnu šnúrku, darčekové balenie mandaly, tvorivý darček na rozvoj vašej intuície a ešte jedno hodnotné prekvapenie, pretože odmeňujem Vás, ktorých táto téma oslovila a ste pripravení na sebe pracovať, chcete v živote uskutočniť zmeny, posunúť sa ďalej, či skrášliť si život, seba, prostredie, alebo venovaním mandaly ako darček vašim blízkym pre ktorých viete že to má význam, pomôcť na ich ceste v živote ďalej.

Zaručujem vám garanciu „originality“ mandaly ručne maľovanej na skle priamo od autora – odo mňa, s možnosťou ďalšieho zodpovedania Vašich otázok k téme zaDARmo.

Zároveň som túto mandalu vložila tématicky do Valentínskej ponuky, ale nie preto že je, teda bude Valentín,  ale ako symbol vyjadrenia lásky, sebe či druhým. A myslím, že mandala je dar sama o sebe a k vyjadreniu lásky krásny spôsob.

Darujte LÁSKU, sebe aj druhým

Keďže mandaly nesú v sebe individuálne energiu s duchovným posolstvom prijatým vnútornou cestou, verím, že mandaly pri správnej práci s nimi Váš život posúvajú vpred, cestou poznania, lásky, sebadôvery a rozvoja vášho vnímania i schopností a vo výsledku pomáhajú v procese transformácie. Zároveň vám energeticky zharmonizujú váš domov, priestor v ktorom sú umiestnené, alebo energeticky vás  posilnia či pomôžu podľa ich individuálneho obsahu a významu.

Prajem vám krásne dni plné lásky, vďačnosti a pokory.

Teším sa s vďakou na vašu spätnú väzbu na video či výber mandaly, ako túto tému vnímate vo Vašom živote, Vaše myšlienky, skúsenosti, postrehy i poznanie z vášho života.

Vytvorené a maľované ručne s láskou a pre lásku k životu a kráse.

Vaša Janka & Svetlo Ženy