fbpx

Pokračujeme aj v tomto týždni v téme mandaly týždňa „Sila rozhodnosti“

Pokračujeme aj v tomto týždni v téme  mandaly týždňa „Sila rozhodnosti“. 

V  LIVE vysielaní na Fb stránke Svetlo Ženy som v týždni od 22.2.-28.2.2021 pokračovala v téme mandaly „Sila rozhodnosti“,

preto ju s vami milí priatelia zdieľam.
Ak ste liveku nestihli, nevadí 😉pozrite si ju zo záznamu na mojom youtube kanále tu:

Budeme pokračovať v téme mandaly „Sila rozhodnosti“ ktorú som vybrala minulý týždeň, pretože jej význam a dôležitosť je pre náš život veľmi významný.

Volám sa Janka Bálintová a tvorím autorské energetické mandaly, ktoré sú pomocníkom na vedomej ceste životom za poznaním a pravdou ktorú máme hlboko ukrytú pred sebou samým, nájsť tak svoje vnútorné svetlo.

Mandala „Sila rozhodnosti“

Posolstvo:

„Prekonaj nerozhodnosť, posilňuj a poznaj silu rozhodnosti. Rozhoduj sa s láskou a v láske. Rozhoduj sa vždy v súlade so svojim srdcom, vesmírnymi zákonmi i vesmírnym poznaním. Spoznaj svoju silu, um i schopnosť sa vždy správne rozhodnúť.“

Od momentu výberu mandaly „Sila rozhodnosti“ som všade začala vidieť slová rozhodnosť. Vo filme, motivačnom videu, článkoch. Opakovane sa mi stáva, že podľa témy mandaly ktorú som vybrala potom následne počujem iných hovoriť o jej téme. Je úžasné, ako flow funguje.

Takže som si začala vedome uvedomovať čo mi to hovorí. Denne sa rozhodujeme nespočetne krát vedome aj nevedome. Každé áno nejakému vzťahu, práci, výzve, situácií do ktorej sa dostaneme, ale aj každé nie v ukončení niečoho, je naše rozhodnutie. Určité veci, napríklad aj správanie máme zautomatizované. Neuvedomujeme si ich a konáme na základe rutiny. Niečoho naučeného, zakódovaného, zacykleného. Vystúpiť z tohto kruhu sa dá len vedomou prácou.

Je to o uvedomení si, čo všetko sa ma v živote dotýka, čo zažívam a hlavne prečo. Prečo som tam kde som. Či sa mi tá situácia páči, lebo som sa k nej dopracovala vedome, alebo sa mi nepáči a tiež je potrebné si úprimne priznať že som sa tam dopracovala vlastným rozhodnutiami, ktoré ako výsledok je to čo zažívam teraz.  Dôležité je, ale že to sa dá zmeniť zase ďalším alebo ďalšími rozhodnutiami. Od dnes, od teraz. Správne sa rozhodnúť je alfou i omegou toho čo následne žijeme.

Potrebné je si položiť k tomu viaceré otázky.

Som spokojná tak ako teraz som, žijem, pracujem, aké mám vzťahy, to čo ma obklopuje atď.

Ak čokoľvek sa sama seba opýtam a výsledok je že nie a chcem to zmeniť, je na mojom slobodnom rozhodnutí i zodpovednosti  svojim rozhodnutím to zmeniť. Lebo slobodnú vôľu máme.

Preto v tomto prípade musíme začať s otázkami od začiatku. Kto som, kam sa chcem dostať i prečo. To je veľmi dôležité. Tiež ako sa chcem cítiť a čo pre to potrebujem urobiť. Tieto slová sa aj mňa bytostne dotýkajú. Uvedomila som si, že to chce samozrejme postupovať po maličkých krôčikoch, step by step, ale s presným zameraním a rozhodnutiami ktoré ma k tomu cieľu dovedú.

Tiež som si uvedomila, že mňa samotnú tieto otázky vedú k hlbokým zamysleniam a odpovediam na filozofické otázky bytia. Tiež ma veľmi konfrontujú s trpezlivosťou, lebo keď už viem čo chcem a kde chcem byť, najlepšie tam byť hneď. že? ono to ale neni tak jednoduché, aj keď tej podstate je, ale proste chce to určitý čas a prejsť určitým procesom. Najprv niečo vykonať, spraviť, vydať určitú námahu a svojou prácou rozvibrovať energiu. Jasným zámerom na presne zameraný cieľ smerovať svoje vedomé myslenie a v tom vytrvať. To podčiarkujem a potom k tomu následne postupovať.

Je to teda cesta. Nie tŕnistá, ale radostná. Pretože keď sa na to tešíme a v tomto naladení kráčame deň čo deň a nie že zase musím niečo urobiť.  Keďže som sa slobodne rozhodla a viem prečo, kam má to ma doviesť ,tak sa predsa na to teším a všetko pre to robím, aby som ten vytúžený cieľ dosiahla.

A slovami posolstva k mandale „ Sila rozhodnosti“ – afirmácia pre Vás:

„Som silná a rozhodná. Rozhodujem sa v láske a súlade so svojim srdcom i vesmírnymi princípmi. A tak to je.“

Čo je ten váš cieľ? Máte ho zadefinovaný? Viete ako sa k nemu dostať? Viete čo mu bráni aby ste ho dosiahli?  Napíšte mi, či do komentu pod video, alebo ma oslovte. Rada s vami na tejto ceste budem sprievodkyňou. Lebo tak nájdete svoju cestu, svoj cieľ a teda svoje vnútorné svetlo ktorým potom svietite ako pre seba tak i pre druhých. A to vám zo srdiečka prajem.

Mandaly, pečate – objednávka

 

Mandala v najmenšom rozmere má priemer šesť centimetrov, je vhodná na nosenie ako šperk, či zavesenie do priestoru. V strede je kamienok: Horský krištáľ

Ako BONUS dostanete v cene ručne maľovanú hodvábnu šnúrku, darčekové balenie mandaly, tvorivý darček na rozvoj vašej intuície a ešte jedno hodnotné prekvapenie, pretože odmeňujem Vás, ktorých táto téma oslovila a ste pripravení na sebe pracovať, chcete v živote uskutočniť zmeny, posunúť sa ďalej, či skrášliť si život, seba, prostredie, alebo venovaním mandaly ako darček vašim blízkym pre ktorých viete že to má význam, pomôcť na ich ceste v živote ďalej.

Zaručujem vám garanciu „originality“ mandaly ručne maľovanej na skle priamo od autora – odo mňa, s možnosťou ďalšieho zodpovedania Vašich otázok k téme zDARma.

Keďže mandaly nesú v sebe individuálne energiu s duchovným posolstvom prijatým vnútornou cestou, verím, že mandaly pri správnej práci s nimi Váš život posúvajú vpred, cestou poznania, lásky, sebadôvery a rozvoja vášho vnímania i schopností a vo výsledku pomáhajú v procese transformácie. Zároveň vám energeticky zharmonizujú váš domov, priestor v ktorom sú umiestnené, alebo energeticky vás  posilnia či pomôžu podľa ich individuálneho obsahu a významu.

Prajem vám krásne dni plné správnych rozhodnutí.

Teším sa s vďakou na vašu spätnú väzbu na video či výber mandaly, ako túto tému vnímate vo Vašom živote, Vaše myšlienky, skúsenosti, postrehy i poznanie z vášho života.

Vytvorené a maľované ručne s láskou a pre lásku k životu a kráse.

Vaša Janka & Svetlo Ženy