fbpx

Nadchádzajúci čas je čas plnosti lásky. Posolstvo Márie Matky na september 2013

Moje milované deti.

Som naplnená láskou a vďakou za každého jedného z vás.

Prešli ste obdobím, v ktorom sa veľa vecí menilo i zmenilo. Ako na fyzickej tak i duchovnej, vibračnej rovni. Veľa vecí ešte dobieha a to je úlohou v septembri. Je to krásny mesiac v ktorom dozrievajú plody Matky Zeme, ale aj ovocie vašej práce ľudskej, či duchovnej. Zbierajte plody, ktoré vaše srde zasialo.

Nič už nebude také ako pred tým. Každým dňom, každým okamihom a čoraz rýchlejšie prenastavujete svoju realitu v tu a teraz. V slobode. Máte možnosť naozaj tvoriť. A tvoríte. Rukami, myšlienkami, skutkami, rozhodnutiami. Všetko, čo vám prichádza do cesty života. Už nejde o to či sa vydáte vpravo, či vľavo, ale ako vnútorne, teda srdcom sa na tie možnosti pozriete. Bez hodnotenia, ale nie bez rozhodnutia. To čo a hlavne ako sa k tomu postavíte, to je to, čo uskutoční  a vytvorí vašu životnú realitu. Je to trošku zložité, ale vy chápete. Cítite, viete. Mnohí už takto fungujú. Je to určitý stav, v ktorom nie je rozdeľovanie niečoho na niečo, ale chápanie celku a svojho miesta v ňom. Chápanie a vnímanie spoločného jednotného vedomia, srdca, fungovania a spájania jednotlivých častí do celku, vesmírnej galaktickej rodiny. Sme všetci spolu jedno. Len každý s inou úlohou. Sme spojení láskou, vibráciou svetla, tvorivosti a tvorenia, spoločnej súčinnosti. Preto všetko ovplyvňuje všetkých a na všetkých úrovniach. Aj konanie ľudí, ktorí rozmýšľajú ešte v rovine duality. Aj to sa vás týka, ale inak. Preto aj konflikty medzi národmi ktoré sužujú teraz Zem sú vyústením takého konania niektorých skupín ľudí vládnucich mocou. Tam posielajte lásku a je potrebné tieto miesta očisťovať, presvetľovať, posilňovať aj mojou Energiou milujúcej láskavosti. Je to z časti aj na vašom úsilí, koľko času a energie ste ochotní a schopní dať, vysielať do týchto miest, aby mohla nastať zmena. Čím viac a častejšie to budete robiť, tým sa viac posliní vedomie lásky na Zemi. My sme vám pripravení pomáhať a vašu prácu znásobíme x krát keď nás požiadate. Prosím  vás venujte tomu čas, lebo je to dôležité pre celú planétu Zem, ďalšie galaxie i celý vesmír.

Vy, prebudené a otvorené duše vnímate veľa toho čo sa mení. Ako vo vás, tak aj na energetickej úrovni. Je potrebné a dôležité to dennodenne ukotvovať cez svoj energetický systém. Čím viac budete so svojimi energetickými telami spolupracovať, tým menšie budete mať fyzické potiaže či problémy a zároveň sa vaše vibrácie budú zvyšovať. Môžete sa obaľovať do mojej Energie milujúcej láskavosti, ktorá vám v ukotvovaní nových energií týchto zmien pomôže. Zavolajte ma a ja s láskou a v láske vám pomôžem.

Moji milovaní, nadchádzajúci čas je čas žatvy, čas naplnených klasov, hojnosti, plnosti lásky. Otvorte ešte viac svoju bytosť a žite svoj život teraz so všetkým čo prináša, lebo ten ste si utvorili.

S láskou

Mária Matka

Prostredníctvom Janky Bálintovej 27.8.2013

Pre www.svetlozeny.sk  napísala Janka Bálintová. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom.