fbpx

Kvetinové  vlasové  ozdoby a doplnky

 V katalógu nižšie nájdete ponuku vlasových ozdôb a doplnkov - party, čelenky, polčelenky, venčeky, hrebienky, sponky, gumičky do vlasov, brošne, opasky, náramky, ručne vyrobené z umelých kvietkov.

Čelenky ktoré používam sú buď na pružnej gumičke, alebo kovové, potiahnuté stužkou, preto netlačia a dajú sa zároveň prispôsobiť na veľkosť hlavy. Keďže je čelenka kovová, je pevná, ale aj pružná, preto ju deti nezlomia. Ďalší typ čelenky je síce umelohmotná, ale z pružnej hmoty, potiahnutá saténom v rôznych farbách. Vhodná pre menšie deti, alebo hlavičky s menším obvodom. Je veľmi príjemnmá, pružná a odolná proti zlomeniu. Pre malé dievčetká či miminká s málo vláskami sú k dipozícií čelenky na pružnej čipke.

Vlasové ozdoby okrem bežného nosenia sú vhodné aj ako doplnok k svadobnému účesu pre nevesty či družičky. Môžu byť využité aj ako kvetinové náramky či dekorácie na kabelky, opasky, klobúky, slávnostný stôl,atď.

Kvetinky sú väčšinou textilné, pevne zafixované na listovom základe a zo spodnej strany čelenky filcom, takže sa nemôže ozdoba rozpadnúť, zároveň chráni vlasy a nešmýka sa. 

Podľa vášho priania môžem vyrobiť práve takú kombináciu či variantu kvetov, farieb, veľkosti, aké potrebujete či už ako doplnok k oblečeniu pre dámy v akomkoľvek veku, dievčatká, či k ľudovému oblečeniu, kroju či k najrôznejším slávnostným osobným či cirkevným príležitostiam.

Ceny sa pohybujú podľa veľkosti ozdoby a ceny materiálu. Objednané ozdoby je možné vyzdvihnúť osobne v Bratislave, alebo zašlem poštou či na dobierku.

Vyrobené ručne, pre lásku k životu a kráse.

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte e-mailom: svetlozeny@gmail.com, na tel. čísle 0911 756 324, alebo prostredníctvom objednávkového formulára podľa jednotlivých kategórií.