fbpx

Láska je víťaz – Veľkonočné posolstvo Márie Matky na apríl 2018

Milované deti svetla,

Pamätajte, že aj dnešný deň svieti slnko, tak ako každý iný. Zdvihnite svoje oči a viďte nie bolesť, ale radosť a lásku, lebo láska vždy víťazí. Láska je nad všetko utrpenie. Láska je víťaz. Láska je jemnosť i sila.

Nepripisujte svoje ťažké životné situácie trestu. Nič nie je trest. Všetko je skúsenosť, ktorá vás posúva ďalej. Vedzte, že z lásky ste na túto Matku Zem prišli, že s láskou vám Stvoriteľ skladá každý deň vášho života, preto ho s láskou každý deň  žite. Máte možnosť cez vaše dary i schopnosti aby ste ho žili naplnený a v naplnení. Je už na vašom rozhodnutí aký ho reálne žijete.

Napĺňajte preto každý pohár vody vypitý láskou. Láskou, zdravím a hojnosťou, lebo tak sa váš zámer naplní a stane. Verte tomu. Verte sebe, verte Stvoriteľovi, že sa vám vždy deje to najlepšie. Veď prečo by ubližoval tým, ktorých stvoril a miluje? Naozaj každá vaša bunka sa chveje vo vibrácií lásky, pokiaľ tú lásku žijete. Keď vkladáte do svojho života negatívne emócie, strachy, aj vaše telo na to reaguje a vy ochoriete. Vy máte svoj život i zdravie vo svojich rukách.

Dnes ale oslavujte, lebo láska zvíťazila. Nie pre sviatky, ktoré mnohí oslavujete, ale ponorte sa do hĺbky poslania toho, ktorý kedysi prišiel ku vám na Matku Zem. Poslania lásky, ktoré svojim životom naplnil.

Tak aj vy napĺňajte svoje životy poslaním, ktoré máte. Každý svoje, ale podstatou je vždy láska, aj keď v rôznych podobách, formách a prejavoch, cez vaše individuálne schopnosti, poznanie i poslanie.

Nebojte sa kráčať v stopách lásky, pokoja a mieru, lebo len v pokoji a mieri môžete bezpečne nažívať a rozvíjať sa. Buďte vďační a prejavujte svoju vďačnosť za všetko čo v živote máte i nemáte, pretože vy nie vždy vidíte dôsledky toho čo máte či nemáte.

Spievajte, radujte sa a tešte sa z každého nádychu, ktorý je vám dopriaty, lebo tým žijete a máte stále šancu životom ísť, pomáhať a meniť sa podľa vášho narastajúceho poznania. Je to naozaj dar. Prebuďte v sebe ten neutíchajúci plamienok lásky v oheň a dajte možnosť vzklíčiť novému. Myšlienkam, víziám, vzťahom…Preto nech nastane jar aj vo vašich srdciach. Dovoľte si cítiť vôňu prírody, Matky Zeme, stromov, kvetov. Ovoniavajte aj rôzne kvality lásky. Učte sa ich spoznávať a rozoznávať.

Obohacujte svoj život akýmkoľvek spôsobom, ktorý vás povedie dopredu na vašej ceste. Venujte čas svetu viditeľnému, sebe, druhým, ale aj neviditeľnému. Nech esencia ktorá vyžaruje z vášho srdca osloví a pomôže každému koho stretnete.

Ja vám v tom s Energiou milujúcej láskavosti rada pomôžem.

A tak to je.

S nekonečnou láskou

Mária Matka

Prostredníctvom Janky Bálintovej 1.4.2018

Pre www.svetlozeny.sk napísala Janka Bálintová. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom.