fbpx

Krok správnym smerom – s mandalou „Odhodlania“+ video vo vnútri

Zdieľam s vami na 9.-10. týždeň 2021 mandalu  „Odhodlania“.

V  LIVE vysielaní na Fb stránke Svetlo Ženy som na 9.-10.týždeň v roku 2021, 1.3. – 7.3.2021  a v pokračovaní týždňa do 14.3.2021 vybrala mandalu „ Odhodlania“preto ju s vami milí priatelia zdieľam.

Ak ste liveky nestihli, nevadí, pozrite si ich zo záznamu na mojom youtube kanále :

https://www.youtube.com/watch?v=htYc_8XcTno

https://www.youtube.com/watch?v=2NTrV0_baS0

Mandala „Odhodlania“

„Odhodlanie je prejavom viery. Nebojte sa prejaviť svoju silu. Nech vaše odhodlanie prevýši neistoty, pretože tak naplníte zákon lásky.“ Kameň: Horský krištáľ

 

Kto som a prečo vyberám mandalu týždňa?

Volám sa Janka Bálintová. Som jediná mentorka, ktorá pomocou svojich autorských energetických mandál ručne maľovaných na sklo ich terapeuticky využívam ako pomocníka pre ženy na efektívnu a vedomú prácu k dosiahnutiu života v harmónií.

Odhodlanie je obrazom viery, ale aj sily, ktorú musíme vyvinúť k tomu čo robíme a čo chceme aby nastalo, zrealizovalo sa. Slovo viera má pre mnohých význam a spojitosť s náboženstvom. Aj mne to také synonymum vyvoláva. Ale už viem, že to tak nie je, respektíve len nie je. To naše zakódované prevzaté názory sa predierajú na povrch.

Odhodlanie je teda náš vklad, energetický, ktorý dávame do nášho rozhodnutia. Ako krásne sa prepája minulá mandala s ktorou sme pracovali, alebo ktorú som vybrala a odhodlanie je teraz ďalší krok k tomu, aby sa to rozhodnutie mohlo naplniť. Je ako sestra rozhodnosti. Všetky ľudské kvality vnímam ako jednu veľkú rodinu, ktorá sa vzájomne ovplyvňuje, dopĺňa, učí, povzbudzuje, pomáha.

Odhodlanie a cesta po nej je spojená aj s prekážkami na tej ceste. S neistotami ktoré nás vláčia, ovplyvňujú. Sú to aj naše strachy z neúspechu, niečo, čo nám nedá spávať.

Ale treba si aj priznať, že je pri tom potrebná viera. A prejaviť silu viery. V seba, ale aj v podporné sily vesmíru i ľudí ktorí nám na tej životnej ceste môžu pomôcť. Tú vieru v seba a v to čo sme sa rozhodli podporíme zase tým odhodlaním, vytrvaním, trpezlivosťou a jednotlivými krôčikmi postupovať vpred. Odhodlanie je aj určitý spôsob nádeje, s ktorou hľadíme k vytúženému cieľu. Odhodlanie je pokračovanie rozhodnosti keď už sa pre niečo rozhodnem, potrebujem mať odhodlanie po tej ceste kráčať.

A slovami posolstva k mandale afirmácia pre vás:

„Prejavujem svoju silu. V odhodlaní kráčam v svojej sile. Moje odhodlanie prevyšuje neistoty a napĺňam tak zákon lásky.“

V tomto týždni som bola v lese a tam mi prišlo poznanie. Tak ako je turistická napríklad  červená značka ktorá má vytýčený cieľ cesty, aj ja keď sa rozhodnem na ňu nastúpiť, tak ten cieľ už poznám a prijímam. Vedome sa ale pre ten cieľ rozhodnem, vydám sa po tej ceste a začnem kráčať.  Cesta môže byť kľukatá, raz do kopca, raz dole kopcom, cez údolie, les, cez prekážky. A tiež je dôležité kam sa pozeráme. Ak hľadíme dole, len tesne pred nohy, tak aj mne sa stalo ako som išla, že ma švihli vetičky stromov ktoré boli tesne pri cestičke do tváre. To znamená, že treba zdvihnúť hlavu a hľadieť vpred. Tou cestou kráčať v plnej pozornosti, aby som videla kade kráčam, kam kráčam, ako kráčam a cestou si všímať svoje okolie, seba, svoje pocity, proste vedome kráčať s odhodlaním vpred. Samozrejme že som išla s mandalou „Odhodlania“ zavesenou na krku a dobre mi občas „cinkla“, vnímať čo robí, ale som to vo vďačnosti prijímala. Aj mňa nútila sa nad tým hlboko nielen zamyslieť, ale aj premietnuť do života, čo to pre mňa znamená. Veď ako by sme sa inak učili, uvedomovali súvislosti  a potom s tým vedome pracovali?

Toto je tiež jedna z tém s ktorými sa každý z nás stretá a je v podstate nútený sa s tým konfrontovať a aj reálne po rozhodnutiach v tom odhodlaní  viac či menej úspešne kráčať.

Ďalší príklad môžem uviesť z môjho života. Minulý týždeň som vypustila do online sveta po 150 druhoch vytvorených ručne maľovaných mandál na sklo svoje 1.digitálne dieťa v podobe eBooku .

3 Jednoduché spôsoby, ako začať okamžite začať pracovať s mandalou

Je to praktický návod, aby nebola mandala len dekoráciou či ozdobou, ale prostriedkom k životu v harmónií pre tých, čo už mandalu majú, alebo ich táto téma zaujíma.

eBook je možný si stiahnuť zDARma  TU… Nie ale toto chcem zdôrazniť.

Pre každého je to Odhodlanie v inom, ale pre všetkých dôležitá schopnosť, ktorá nás posúva po rozhodnutí vykročiť v tom odhodlaní na cestu k dosiahnutiu výsledku. Ja som si pri tejto práci s eBookom to Odhodlanie bytostne „užila“ .Verte, vôbec to nebolo ľahké. Okrem celého jej vypracovania obsahu, aj po technickej a realizačnej stránke vznikalo množstvo problémov. Všeličo sa kazilo, nefungovalo a neustále vyskakovali problémy. No s tým odhodlaním som dokráčala do víťazného konca.

Téma Odhodlania súvisí aj s tým že sa dokážeme zastať sami seba. Aj s tým v konkrétnych veciach sa ja osobne stretávam. A tiež to nie je jednoduché.

Mandaly, pečate – objednávka

Mandala v najmenšom rozmere má priemer šesť centimetrov, je vhodná na nosenie ako šperk, či zavesenie do priestoru. V strede je kamienok: Horský krištáľ

Ako BONUS dostanete v cene ručne maľovanú hodvábnu šnúrku, darčekové balenie mandaly, tvorivý darček na rozvoj vašej intuície a ešte jedno hodnotné prekvapenie, pretože odmeňujem Vás, ktorých táto téma oslovila a ste pripravení na sebe pracovať, chcete v živote uskutočniť zmeny, posunúť sa ďalej, či skrášliť si život, seba, prostredie, alebo venovaním mandaly ako darček vašim blízkym pre ktorých viete že to má význam, pomôcť na ich ceste v živote ďalej.

Zaručujem vám garanciu „originality“ mandaly ručne maľovanej na skle priamo od autora – odo mňa, s možnosťou ďalšieho zodpovedania Vašich otázok k téme zDARma.

Keďže mandaly nesú v sebe individuálne energiu s duchovným posolstvom prijatým vnútornou cestou, verím, že mandaly pri správnej práci s nimi Váš život posúvajú vpred, cestou poznania, lásky, sebadôvery a rozvoja vášho vnímania i schopností a vo výsledku pomáhajú v procese transformácie. Zároveň vám energeticky zharmonizujú váš domov, priestor v ktorom sú umiestnené, alebo energeticky vás  posilnia či pomôžu podľa ich individuálneho obsahu a významu.

Teším sa s vďakou na vašu spätnú väzbu na video, či výber mandaly, ako túto tému vnímate vo Vašom živote, Vaše myšlienky, skúsenosti, postrehy i poznanie z vášho života.

Preto vám všetkým prajem veľa ODHODLANIA kráčať vpred v svojej sile po svojej ceste svetla a života v harmónií.

Vytvorené a maľované ručne s láskou a pre lásku k životu a kráse.

Vaša Janka & Svetlo Ženy