fbpx

Kráčajte vo vedomí šťastia – Posolstvo Márie Matky na marec 2015

Milované deti svetla,

Prichádza jar, slnovrat a nové energie svetla. Vystavte sa lúčom svetla a lásky. Nechajte, nech vás láskajú, pohládzajú a napĺňajú neskonalou láskou všehomíru. Posadajte si dookola, nech vaše energie splývajú v jedno. Cíťte, preciťujte, voňajte. Dýchajte a prijímajte plnými dúškami hojnosť. Je tu pre vás. Hojnosť lásky, múdrosti, poznaní a hojnosť pre život. Doprajte si to, čo potrebujete. Vždy je vám posielané to o čo žiadate, aj keď si možno myslíte že nie. Naučte sa tvoriť každú minútu svojho života. Vedome a zodpovedne. Kráčajte cestou pravdy vo viere, nádeji a láske. Tak sa vám otvoria možnosti.

Ste nositeľmi nového života. Bez obmedzenia veku. Tu a teraz na Matke Zemi. V tomto čase. Preto máte túto výsadu, ktorú ste dostali a na ktorej  sa dohodla vaša duša. Čítajte z nej každý deň. Vaša duša je nesmrteľná. Preto aj vy ste nesmrteľní.

Zalamuje sa čas. Body v časovej mriežke sa strácajú. Môžete preto čas začať vnímať inak. Nejde len o zrýchlenie, ale vaše vnímanie sa presmeruje na nové vibrácie svetla. Nebojte sa ale, lebo je to prirodzený posun Matky Zeme v jej vesmírnom vývoji. Všetci, všetky bytosti postupujete spoločne, aj keď každý inak. Všetci ale vpred na ceste domov. Do jednoty. Podľa pripravenosti. Je to nádherná „podívaná.

Ľudstvo napriek zmietaniu, bolesti, strachu, zúfalstvám i nešťastiam ktoré si ale spôsobuje samo, má šancu na veľký posun. Pomôžte mu každý jeden svojimi možnosťami, svojim dielikom, svojou žiarou svetla. A Ja vám pritom i celé zástupy duchovných pomocníkov pomôžeme. Volajte nás k tomu. Máte slobodnú vôľu proti ktorej nemôžeme ísť.

Vaše túžby a sny smerujú k naplneniu. Verte rovnako sebe ako aj Stvoriteľovi, Bohu, Vesmíru… Vaša láska dokáže aj z vášho pohľadu „nemožné“. Ak tomu uveríte, je čas na „zázraky“. Pozrite sa okolo, koľko ich denne môžete vidieť. Od tých najmenších, po tie najväčšie splnené tajné priania, túžby. Keď sa môžu splniť jednému, môžu sa všetkým. Je to o sile zámeru a viery, vytrvalosti i osobného nasadenia v prijímajúcom, otvorenom, láskavom, pokornom i pokojnom naladení srdca, duše. Ľahké či ťažké? Čo si kto vyberie. Nie ste ale na to sami. Vysielajte preto úprimne svoje prosby i vďaky a každému príde to čo má. Uvedomte si každým nádychom a každou minútou svojho života na Zemi tu a teraz že ste bližšie a bližšie svojmu, svojim cieľom. Ako ich naplníte? Láskou, plnosťou, radosťou, či strachom, bojom, trápením? Vedzte, že nikto a nič nie je viac, či menej. Všetci ste stvorení z lásky a preto ste láska. Len to nie všetci chcú vidieť a vedieť. Láska je ale podstatou všetkých bytostí.

Preto nie bojom, ale láskou,

nie zmocnením, ale objatím,

nie strachom ale svetlom,  kráčajte vo vedomí šťastia každodenným životom.

S nekonečnou láskou

Mária Matka.

Prostredníctvom Janky Bálintovej 26.2.2015

Pre www.svetlozeny.sk  napísala Mgr. Janka Bálintová. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom.