fbpx

Konanie v súlade s dušou je cesta lásky – Posolstvo Márie Matky na september 2021

Milované deti svetla,

Som neustále s vami. Som pri vás. Som aj ďaleko aj blízko, som tu a teraz. Ako je to možné? Je to možné? Je. Lebo čas neexistuje. Je len tu a teraz. A zase len tu a teraz. Len vy ako ľudské bytosti myšlienkami sa vraciate do minulosti a minulosť si potom ťaháte do prítomnosti. Alebo ste v budúcnosti a pokiaľ v nej máte myšlienky strachu, tak ten strach máte tu a teraz.

Preto často hovorím. Otvorte sa láske, opustite strach, lebo to vám tvorí realitu. Láska, alebo strach. A k nim všetky ich odtiene, varianty ktoré potom v reálnych situáciách prežívate. Je to o vedomom a trvalom udržiavaní svetla vo vašich srdciach.

Rovnako je to aj s uvedomením si, že nič nie je zle. Vždy je to len momentálna situácia, ktorá vychádza z vašich minulých myšlienok, rozhodnutí a skutkov, ktoré vám tvoria práve tú realitu v ktorej teraz cítite to „zle“.  Ale aj v tom hľadajte to dobré. Pretože vás to má primäť prebrať sa zo spánku nezodpovednosti za samých seba, role obete, strachu, či iných limitov, ktoré vám tá situácia ukazuje. Hľadajte v tom láskavosť, lebo všetko vás vedie k poznaniu nekonečnej lásky, lásky k sebe i svetu. Úcte, vďačnosti i radosti.

Ste tvoritelia. Aj radosti, ale aj strachu. Podľa toho čo posilňujete, ako to dokážete vybalansovať, ako byť v rovnováhe, tak to žijete. Tak ako aj rovnodennosť je o rovnováhe síl prírody, dňa i noci. U vás ľudských bytostí sú to emócie, vaša vnútorná sila či slabosť, láska či strach.

Všetko je dôležité. Len rozdiel je čomu sa poddáte, čím sa necháte ovplyvniť a čo v konečnom dôsledku zvíťazí. To je dôležité uvedomenie a poznanie.

Preto si milovaná bytosť polož sama sebe otázku, ako to máš práve ty? A čo pre to robíš, aby to bolo tak ako túžiš aby to bolo?

Vždy sa vráť, navráť, zahĺb do svojho vnútra, srdca, spoj sa s dušou v ktorej máš všetky informácie a podľa toho sa rozhoduj a konaj. Konanie v súlade s dušou je cesta lásky, ktorá ťa povedie tým správnym smerom. To si uvedom, na to pamätaj a tak čiň.

A tak to je.

S nekonečnou láskou

Mária Matka

Posolstvo prijaté 31.8.2021 Jankou Bálintovou duchovnou cestou

Ilustračné foto, autor Jana Bálintová:  –Mandala „ Prepojenie s Ja a dušou“  maľba na sklo, autorská tvorba, Mgr. Jana Bálintová

Viac o Energii milujúcej láskavosti tu… Viac o Škole Márie Matky tu…

Pri záujme o uvedenú mandalu či iné, možnosť výberu mandál k objednaniu tu…

Pre www.svetlozeny.sk napísala Janka Bálintová. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom.

Ďakujem že sledujete a podporujete moju tvorbu, blog a vedomú cestu životom.
Rada zodpoviem vaše otázky a poradím.  NAPÍŠTE MI
Želám Vám veľa síl i radosti v týchto časoch a posielam energiu lásky