fbpx

Keď…AŽ raz…Potom…

💛Dnes som sa zobudila s témou, že keď sa dotkne človek konečnosti, tá myšlienka na koniec vás vedie k tomu žiť a s otázkou AKO ŽIŤ. To je to naše tu a teraz.
💛S tým súvisí, že sa tým nemáme zaoberať len pri chorobe, ale v tom dennodennom živote a nie AŽ raz. Až niečo…potom to urobím. A to AŽ, to čo by sme chceli nikdy nemusí prísť. S niekým sa stretnúť, niečo dopovedať, lebo to AŽ raz, či POTOM, byť už nemusí. Preto to čo chcete urobiť, urobte hneď a nečakajte.
💛Nech vás v tom nezastavia rôzne vaše myšlienky, ktoré vám budú nahovárať napríklad že ja predsa nebudem tá ktorá prvá príde, musí ten druhý, lebo on voľačo… Až príde ten správny čas tak…Až vyzdraviem, pôjdem tam. Až budem mať toľkoto peňazí môžem…, až môj syn, dcéra, brat, sestra, rodič…voľačo, tak…ale to POTOM, či AŽ raz, alebo KEĎ, vás môže dobehnúť, lebo to už nenastane. A potom to čo nastane sú stavy, ktoré vytvárajú obrovské TRAUMY v tom živote ďalej.
💛A s týmto uvedomením, si pomenujte, čo je pre vás to dôležité, že to urobíte hneď, DNES. Nie AŽ raz – potom.
Niekomu napíšte, niekomu zavoláte, niekoho pohladíte, potešíte, pomôžete…
💛Aj ja keď som chorá môžem niečo urobiť. Nečakám AŽ, ale to čo dnes môžem urobiť je dať pre vás tento článok, ktorým vás inšpirujem k určitému zamysleniu ale i konaniu, aby ste aj vy mohli s touto témou pracovať.

💛A pridávam vám k tomu mandalu „Odhodlania“, aby ste sa v tom konkrétnom čine podporili a urobili ten krok. Nečakajte a vykročte na svoju cestu už teraz.

Mandala „Odhodlania“ vám pomôže:
– urobiť ten správny krok
– posunúť sa ďalej
– dodá vám odvahu a sebavedomie

💛Aby ste odhodlanie aj reálne podporili v hmotnej rovine, mandalu nájdete u mňa na e-shope v rôznych veľkostiach k zakúpeniu tu:
+ s e-bookom ako bonusom – Ako pracovať s mandalou, aby nebola len dekoráciou či šperkom.
💛Vaša Janka & Svetlo Ženy, spirituálna sprievodkyňa na ceste životom i zomieraním v súlade s dušou

Pre www.svetlozeny.sk napísala Janka Bálintová. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom.

Pridajte sa do uzatvorenej facebookovej skupiny Svetlo Ženy s Jankou, kde nájdete bezpečný priestor na zdieľanie, inšpiráciu.

Ďakujem že sledujete a podporujete moju tvorbu, blog a vedomú cestu životom.
Rada zodpoviem vaše otázky a poradím.  NAPÍŠTE MI 
Želám Vám veľa síl i radosti v týchto časoch a posielam energiu lásky.