fbpx

Pečať Duše

Posolstvo Márie Matky 

Staňte sa vedomou súčasťou svojej duše

 

Voľte si život v súlade s dušou

Posolstvo Márie Matky k duši 2021

Milované deti svetla,

Viete prečo ste deti svetla? Lebo to svetlo, ktoré povstváva z iskry, ktoré je energiou, zážehom, ňou, vás tvorí a oživuje. Energia je pohyb. Akcia. Svetlo prejavené v hmote je živá bytosť. A nielen ľudská bytosť. Všetko čo je živé je obsahom a odrazom svetla, aj keď každé s iným obsahom jemu vlastným.

Svetlo ľudskej bytosti je odrazom a obrazom jeho duše. Tá vás tvorí obsahom. Dáva životu práve ten unikátny príbeh každého z vás. S jeho skúsenosťami, toho čo sa rozhodol naučiť, prežiť, pochopiť i vyriešiť. Svetlo je pravda. Je to to, čo je vidieť. Je to tá vaša pečať. To ako sa prejavujte, ako sa vnímate vy, či druhý vnímajú vás. Cez vaša vyžarované svetlo.

Môžete ho mať ale aj v určitom zmysle zatienené. Je to vtedy, keď si neuvedomujete kto ste, alebo neviete, či nepoznáte čo je vo vás, prečo ste tu na Matke Zemi tam kde žijete a čo máte robiť. Máte akoby zavreté svoje srdce pred poznaním. Máte strach zo sebapoznania, videnia pravdy. Máte nedôveru v svoje schopnosti i toho, čo v živote robíte a kam smerujete. Necítite istotu života, ale ste v móde, stave ohrozenia, ktoré vám tak znemožňuje a bráni k prejaveniu vašich darov i potenciálu, ktorý v sebe máte daný k plnohodnotnému životu.

Verte moji milovaní, moje svetielka nekonečnej a bezpodmienečnej lásky, to svetlo ale máte. Je vo vás obsiahnuté, ukotvené a uložené. Je však na vás, ako s ním budete viac či menej pracovať, vedome rozvíjať a tak ním svietiť ako pre seba tak i pre druhých.

Každý z vás je jedinečná, neopakovateľná bytosť, bez ktorej by nebol vesmír kompletný. Preto ste každý jeden rovnako dôležitý a potrebný. Dopĺňate celok svojim svetielkom do jednoty. Toto je dôležité poznanie, ktoré vám odovzdávam a kladiem do vášho vedomia i srdca, aby ste si to pamätali i spomenuli vo chvíľach pochybnosti, chvíľach  v pocitoch zbytočnosti, nepotrebnosti, ktoré bývajú vašou súčasťou. To ale nie ste vy. To je vec mysle, ktorou ale nie ste. Vy ste svetlo, ktoré má plný potenciál tvorenia. Nie deštrukcie. Svetlo je život. Svetlo, iskra tvorenia má najvyššiu frekvenciu a tou je bezpodmienečná láska. A toto je frekvencia, ktorá vás tvorí. Tvorí vašu dušu, ktorá ju obsahuje a preto vás neustále vedie, sprevádza vo vašom fyzickom živote, realite ktorú zažívate.

Preto je vaším rozhodnutím čo v tom konkrétnom to pre vás znamená. To je vaša VOĽBA. Nie druhých, nie okolností, ale vaša voľba i zodpovednosť. Život vo svetle pravdy, alebo falošnej ilúzií, klamu.

Preto odhaľte teraz svoje svetlo, uvedomte si ho vo svojom vnútri, srdci, vo všetkých energetických centrách tela, lebo ho máte všade. V každej jednej bunke zakódované.

Je to svetlo vašej duše.

Spojte sa sním, prepojte vedomie s telom a vedome s telom a všetkých jeho rovinách a telách. Prijmite ho ako dar stvorenia, ale aj ako dar sama sebe, samej pre seba.

Natiahnite to svetlo svojej duše ako  vzduch cez dych do svojich pľúc, cez ktoré sa rozšíri do fyzického tela.

Staňte sa vedomou súčasťou svojej duše.

Voľte si život v súlade s dušou.

A tak to je.

S nekonečnou láskou

Mária Matka

Audio posolstva

Ako darček vám prinášam toto Posolstvo fo forme audia, ktoré si môžete stiahnuť a počúvať v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu. Ako povzbudenieči pohladenie duše. 

K počúvaniu Posolstva je vhodné vytvoriť si svoj priestor a čas na seba. 
Venovať sa tak myšlienkam, ktoré vám počas počúvaia Posolstva prídu,
aby ste ich mohli emočne precítiť, naladiť sa na samého seba, 
prepojiť sa a plynúť vo vibráciach lásky, ktoré k vám Mária Matka vysiela.

Verím, že vám prinesnie nový pohľad a vnímanie.