fbpx

Dnes je deň obnovy – Posolstvo Márie Matky na júl 2014

Milované všetky deti sveta a svetla

Prichádzam ku vám dnes, v deň obnovy. Obnovy ducha, viery, lásky. V tieto nádherné dni po letnom slnovrate k vám prúdia fotónové prúdy svetla obohatené o vysokovibračné svetlo. Môžete si ho predstaviť ako zelené-neónové čiastočky, ktoré sú jeho súčasťou. Tiež čiastočky pomáhajú zjemňovať, zjemnohmotňovať, skrášľovať vaše energetické telá, váš obal, cez ktorý prenikajú až do vašich buniek v ktorých pôsobia a spôsobujú príliv nových informácií do vašej DNA.

Ste bytosti svetla a preto svetlo je váš spojenec. Nebojte sa. Svetlo je život. Svetlo je láska. Lebo tá žiari a vytvára energiu, ktorá svojou silou rozsvieti a rozžiari vás, priestor, Vesmír a ktorá tvorí.

Tvoríte láskou svetlo, lebo aj vás láska stvorila. Je to prazákladný princíp tvorenia. Všetko na čo myslíte zároveň tvoríte. A v túto dobu je to ešte hmatateľnejšie.

Prečo máte strach? Čoho sa bojíte? Choďte za odpoveďou ešte ďalej, hlbšie. Čo sa vám môže stať najhoršie? Keď prídete až do krajnosti, je to pre vás smrť. Ale smrť nie je to najhoršie. Je to len jedna z fází vášho vývoja. Je to premena vášho stavu bytia, v ktorom mnohé pochopíte, zhodnotíte a idete ďalej.

Dnes je deň obnovy. Pochopte, že obnova je vždy možná. Nič nie je trvalé a čo dlho stagnuje, prestáva fungovať. Život je pohyb. V pohybe je sila, v sile energia. Energia tvorí svetlo a svetlo lásku a všetko aj spätne. Preto sa zamyslite, čo pre vás obnova znamená. Obnovte svoju silu vo viere a láske. Otvorte sa jej a mnohé pochopíte. O sebe, druhých, svete. Čokoľvek budete chcieť poznať, je na dosah. Je to len o vás čo naozaj chcete a čo ste ochotní pre to urobiť. Obnova je aj o pozdvihnutí a zvýšení svojho svetla. Môžete to urobiť, robiť pomocou vedomého spojenia cez srdce s duchovnými bytosťami, pomocníkmi, či mnou. Stačí len požiadať. V hĺbke srdca svojho máte ukryté poklady ktoré čakajú až ich nájdete. A keď ich nájdete a otvoríte, prezriete, pochopíte, nastane metamorfóza, premena, obnova. Je to krásny i keď náročný proces. Ste ale na tejto ceste a a ukazujete druhým kadiaľ ísť. Tak v tom pokračujte s hlavou vztýčenou, ale pokorným a milujúcim súcitným srdcom vpred.

Som stále pri vás, tak ako aj ďalší a sme vám na pomoci.

Hľadajte, tvorte, svieťte, lebo vaše svetlo je dôležité pre všetkých, pretože sme jedno aj keď každý v inej úrovni.

Vytrvajte a vedzte že čokoľvek robíte, nie je nadarmo.

Milujem vás.

Mária Matka.

Prostredníctvom Janky Bálintovej 30.6.2014

Pre www.svetlozeny.sk  napísala Janka Bálintová. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom.