fbpx

Čo znamená „Konanie samého za seba?

Zdieľam s vami na 13. týždeň 2021 mandalu  „Konania samého za seba“.

V  LIVE vysielaní na Fb stránke Svetlo Ženy som na 13.týždeň v roku 2021, 29.3.-4.4.2021  vybrala mandalu „ Konania samého za seba“preto ju s vami milí priatelia zdieľam.

Ak ste liveku nestihli, nevadí, pozrite si ju zo záznamu na mojom youtube kanále :

https://www.youtube.com/watch?v=mP0Uu-Y9oWU

Mandala „Konania samého za seba“=„cesta lásky v láske, cestou lásky“💗

„Nevšímaj si prekážky, ale vo viere a nádeji kráčaj vpred. Rob to, čo pokladáš za správne. Neboj sa, ale nechaj sa viesť vnútorným presvedčením, ktoré pochádza od Stvoriteľa.“
Kto má uši na počúvanie nech počúva a kto má oči na videnie nech vidí.
Kameň: ruženín

Aké to krásne doplnenie mandaly motivácie. Som vďačná že to tak krásne nadväzuje, lebo nás, rovnako aj mňa učí veci vidieť nielen v nových súvislostiach, ale aj z ďalších uhlov pohľadu.

Čo znamená konať sám za seba.

Pre mňa to znamená určitú cestu, teda cestu lásky, po ktorej keď kráčame, učíme sa. Neposudzovať, neodsudzovať, ale v zodpovednosti za svoj život myslieť, hovoriť i konať tak že nás to dovedie k poznaniu, i realite života, že sa dokážem zastať samej seba a konať za samú seba. To neznamená že nebudeme v živote prežívať rôzne situácie, skúšky, na ktoré budeme musieť nejako reagovať či niečo riešiť, ale v tej sile stáť, obstáť a konať v mene lásky za samú seba, samého seba.

Veľa krát konáme v mene druhých, alebo za druhých. Ten druhý mi kázal, povedal a ja som iba poslúchla. A vtedy tú zodpovednosť prehadzujeme na niekoho iného. Veľa krát si to vôbec neuvedomujeme. Nie je vždy ľahké to v tom uvidieť a ešte ťažšie tú zodpovednosť si ponechať. Ešte ďalšia rovina je, aby sme si zodpovednosť že môžeme konať sami za seba, vzali naspäť k sebe. Pretože keď necháme druhých aby konali za nás, tak im sami odovzdávame svoju moc, svoju kompetenciu, svoju silu. A potom aj keď sa nám to nepáči, je už niekedy neskoro, aj keď nikdy nie je neskoro, ale môže byť už situácia veľmi vyhrotená, či dospela k takému vyústeniu, ktoré sme nechceli. K tomu dostaneme ešte dovetok a povedia nám, že veď ty si to tak chcela, tak prečo sa hneváš či si nespokojná. A to je moment, kedy je dobré a potrebné sa zastaviť a uvedomiť si, čo som vlastne sama dopustila. V tomto poznaní je dôležité nezačať sa obviňovať, či robiť výčitky sebe či druhým a vytvoriť si tak pocity viny, nehodnosti, nedostatočnosti. Veľa razy si sami aj sebe rôzne nadávame, aká som,… taká a taká…Tam treba urobiť vedomé stop. Je dôležité si to v prvom rade uvedomiť že sa také v mojom živote deje. Potom je to potrebné prijať ako fakt že to tak je, bez tých pocitov vín a následne sa rozhodnúť to zmeniť. Buď si tú silu vziať späť ak som ju delegovala, aj keď možno nevedome či nechtiac, potom sa postaviť v svojej sile a začať konať sama za seba. V láske a viere kráčať vpred. A nechať sa viesť vnútorným presvedčením  –  nie egom, ktoré nás vedie k strachom z nezvládnutia niečoho a robiť to, čo pokladáme za správne. V súlade so srdcom.

A slovami posolstva k mandale afirmácia pre vás:

Nechávam sa viesť vnútorným presvedčením, ktoré pochádza od Stvoriteľa. Vo viere a nádeji kráčam vpred. Konám vo svojej sile a v súlade so svojim srdcom.“

Mandala „Konania samého za seba je veľmi výnimočná mandala, lebo jej príbeh začal a bola mi odovzdaná, keď som bola v katedrále Chartres vo Francúzsku. A ten vám poviem v ďalšom článku. Preto nezabudnite sledovať môj blog.

Dnešným dňom sa začína predveľkonočný týždeň, ktorý sa volá aj tichý. Zároveň bol včera spln, takže je toto veľmi silné aj energetické obdobie, kedy máme možnosť cez vlastné prepojenie sa so samým sebou viac určité veci v sebe preskúmať, uvedomiť si, nastaviť si inak a začať meniť.

Mandaly, pečate – objednávka

Mandala v najmenšom rozmere má priemer šesť centimetrov, je vhodná na nosenie ako šperk, či zavesenie do priestoru.

Ako BONUS dostanete v cene ručne maľovanú hodvábnu šnúrku, darčekové balenie mandaly, tvorivý darček na rozvoj vašej intuície a ešte jedno hodnotné prekvapenie, pretože odmeňujem Vás, ktorých táto téma oslovila a ste pripravení na sebe pracovať, chcete v živote uskutočniť zmeny, posunúť sa ďalej, či skrášliť si život, seba, prostredie, alebo venovaním mandaly ako darček vašim blízkym pre ktorých viete že to má význam, pomôcť na ich ceste v živote ďalej.

Zaručujem vám garanciu „originality“ mandaly ručne maľovanej na skle priamo od autora – odo mňa, s možnosťou ďalšieho zodpovedania Vašich otázok k téme zDARma.

Ako ďalší BONUS máte možnsoť si stiahnuť zDARma eBook:

3 Jednoduché spôsoby, ako začať okamžite začať pracovať s mandalou

Je to praktický návod, aby nebola mandala len dekoráciou či ozdobou, ale prostriedkom k životu v harmónií pre tých, čo už mandalu majú, alebo ich táto téma zaujíma.

eBook je možný si stiahnuť zDARma  TU…

Keďže mandaly nesú v sebe individuálne energiu s duchovným posolstvom prijatým vnútornou cestou, verím, že mandaly pri správnej práci s nimi Váš život posúvajú vpred, cestou poznania, lásky, sebadôvery a rozvoja vášho vnímania i schopností a vo výsledku pomáhajú v procese transformácie. Zároveň vám energeticky zharmonizujú váš domov, priestor v ktorom sú umiestnené, alebo energeticky vás  posilnia či pomôžu podľa ich individuálneho obsahu a významu.

Kto som a prečo vyberám mandalu týždňa?

Volám sa Janka Bálintová. Som jediná mentorka, ktorá pomocou svojich autorských energetických mandál ručne maľovaných na sklo ich terapeuticky využívam ako pomocníka pre ženy na efektívnu a vedomú prácu k dosiahnutiu života v harmónií.

Takže milí priatelia, prajem vám aby ste aj prostredníctvom posolstva tento mandaly Konania samého za seba ktoré je, aby ste sa vydali na cestu lásky, vo viere a nádeji kráčali vpred, načreli do svojho vnútra, uvedomili si ako na tom ste, prípadne premietli rôzne životné situácie ktoré vám napovedia ako ste reagovali, či ako ste ich riešili a dovolili si to v samej sebe zmeniť a začať od teraz si to uvedomovať a konať v láske a zodpovednosti za samú – samého seba.

Teším sa s vďakou na vašu spätnú väzbu na video, či výber mandaly, ako túto tému vnímate vo Vašom živote, Vaše myšlienky, skúsenosti, postrehy i poznanie z vášho života.

Vytvorené a maľované ručne s láskou a pre lásku k životu a kráse.

Vaša Janka & Svetlo Ženy