fbpx

Cesta labyrintom je ako zostup a vzostup – Posolstvo Márie Matky z Notre Damu v Chartres 2014

Pros a dostaneš. Prečo neveríte svojim modlitbám? Verte.

Cesta labyrintom je ako zostup a vzostup. Je ako mozgové závity. Vaše myšlienky. Už si myslíte že ste tam a zase vás to odveje niekde úplne inde, na koniec, kraj. Kto vytrvá vo viere, cieli cesty,  ten víťazí. Víťazí láskou. Je to ako prechádzanie  vlastným zomieraním a novým vzkriesením vo svetle. Je to ako špirála, ktorá sa krúti smerom aj nahor aj nadol. Zostupne i vzostupne. Čím má menší polomer, tým rýchlejšie sa točí a stúpa či klesá. Je to energia vašich nových či starých myšlienok prechádzajúce vlnami svetla. Preto aké si udržujete vibrácie, tak sa vám deje.

Prichádzam  ako poznanie, poznané svetlo zhmotnené v pravde. Vy ste si vzájomnými svedkami vášho osvietenia v pravde. Lebo Pravda je svetlo. Život vo viere pravdy je pravý. Vy mate zodpovednosť za to čo žijete. Nie mi. Mi vám len pomáhame osvetliť a osvietiť vašu cestu, aby ste j uvideli pred sebou v svetle srdca. Či to chcete, alebo nie je už len na vás. Nedávajte zodpovednosť druhým za vás. Skúškami-lekciami sa učíte a v láske ich prijímajte. Je vám to na dobré. Verte.

Vy tvoríte jednotu. Preto sa neoddeľujte. Neoddeľujte seba ani druhých. Všetko je vaša súčasť. To čo nechcete je práve to, čo neviete prijať. Vaše negatívne pocity vám ukazujú práve to, čo je vaša najbližšia úloha pre pochopenie, poznanie, sebaprijatie. Preto vytrvajte vo viere rešpektovaním seba v bezhraničnej láske a súcite.

Ste božské bytosti.preto vedzte, že všetko mate v sebe a viete. Vaše neistoty, strachy, nedôvera, vás oberá o harmóniu, pokoj. Preto sa vždy navracajte do svojho centra srdca v láske, ktoré vám j navráti.

S láskou

Mária Matka

Prostredníctvom Janky Bálintovej 25.7.2014 Notre Dame v Chartres ( Francúzsko )

Pre www.svetlozeny.sk  napísala Janka Bálintová. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom.