fbpx

Buďte druhým svetlom – Posolstvo Márie Matky na marec 2021

Milované deti svetla,

Ste víťazmi nad tmou. Toto je pre vás dôležité vedieť. Poznanie, ktoré vám dovolí a otvorí náruč svetlu, láske.

Zdolávate prekážky, prechádzate vzostupmi i pádmi. Ale keď vo viere bdiete a srdcom otvoreným láske prijímate a zároveň odpúšťate, uvoľňujete staré bolesti a rastiete.

Tak ako vodopád ktorý padá z vysokej skaly hlboko do rieky, alebo aj ako vlny mora, ktoré v tichom šume obmývajú pobrežie, aj vy sa prejavujete rôznym spôsobom v svojej rôznorodosti. Rovnako ako voda, ktorá má nespočetne veľa variantov sebavyjadrenia.

Vy, ako ľudské bytosti myslíte rôznym spôsobom, tvoríte rôznym spôsobom, rozhodujete sa rôznym spôsobom i konáte rôznym spôsobom. Všetko v individualite, ale zároveň v prepojení všetkého so všetkým. Žijete v rodine, komunite, národe, ktoré vám tvorí určité spoločenstvo. Dáva určité hranice a zároveň tým že žijete kde žijete, vedome či nevedome prijímate a preberáte jej hodnoty, smerovanie. Je to ale vaša cesta, ktorou ste sa rozhodli ísť. Jedna vec sú veci naokolo ktoré „akože“ zmeniť nemôžete, ale ovplyvniť áno. Lebo všetko je so všetkým prepojené a previazané.

Keď si uvedomíte, že ste jedno svetielko z tých miliárd ľudí na Matke Zemi, tak ako je jedno zrnko piesku v mori, všetci spolu tvoríte celok. A vašou úlohou je preto si uvedomiť svoju podstatu a zároveň silu. Silu svojich myšlienok, slov, rozhodnutí a skutkov. Verte, nič nie je nemožné. Je to o nastavení, viere, dovolení si robiť zmeny i reálne zmeny vykonať.

V mieri, láske, súcite a vďačnosti. Toto je sila lásky, ktorá v kombinácií s ostatnými kvalitami vám dodá všetko potrebné ku vášmu konaniu.

Keď si predstavíte vysokú horu a nie ste horolezec, pre vás tá vysoká hora predstavuje nepredstaviteľný problém, pretože túžite stáť na jeho vrchole. Čo urobíte? Môžete ostať túžiť a závidieť tým, čo sa tam dostanú, snívať o tom ako o svojom sne ktorý sa ale nikdy nezrealizuje, alebo hľadáte cestu ako sa tam dostať. Začnete napríklad športovať, naučíte sa liezť, či iným zručnostiam a vedomostiam, spojíte sa s horkým vodcom a po určitom čase, vynaloženej námahe, tréningu a hľadaniu spôsobov k dosiahnutiu svojho vytúženého cieľa, krok po kroku sa tam dostanete. A pocit víťazstva budete mať zaslúžený.

Tento príklad si milovaní môžete preniesť na vaše všetky túžby, sny. Nič nie je nemožné. Treba len si určiť cieľ, čiže to podstatné čo chcete, správnu cestu a spôsoby dosiahnutia cieľu.

Keď si to prenesiete do vnútornej roviny, ide o vaše vnútorné prežívanie, emócie, pocity, vieru a kvality lásky, ktoré je potrebné cítiť, vnímať a vyžarovať a bez ktorých svoj cieľ nedosiahnete. Je potrebný súlad srdca, mysle, duše i ducha. To je spolu potom vaša vnútorná sila, ktorá vás povedie cestou svetla. A toto všetko je vo vás každom jednom. Je len na vás, ako si toto poznanie vezmete k sebe samému, čo z toho prijmete a urobíte.

Ste jeden pre druhého svetlom. Preto môžete jeden druhému svietiť, pomáhať i vzájomnou pomocou a spoluprácou rásť. Toto je cesta jednoty, harmónie, celistvosti. Všetko vo všetkom a zároveň jednote.

Je to vaša cesta svetla. Tak ako sa teraz dni predlžujú až vojdú do rovnocennej dĺžky – dňa a noci, pre vás je to obraz rovnocennosti, vyrovnanosti, súzvuku, harmónie.

Venujte tieto dni viacej zámeru vlastnej harmónie, celistvosti. Vojdite do vnútra svojho srdca, ktoré v jednote s vašim tepom, láskou vám prinavráti a posilní vaše prežívanie i silu vnútornej hodnoty.

Nebojte sa a nemajte strach. Ste bytosti svetla, ktoré sú významom viac ako si myslíte. Preto ste víťazmi. Už teraz. Napriek všetkému. Ste svetlo, ste láska.

A tak to je.

S nekonečnou láskou

Mária Matka

Posolstvo prijaté 27.2.2021 Jankou Bálintovou duchovnou cestou

Ilustračné foto, autor Jana Bálintová:  –Mandala „ Celistvosti“  maľba na sklo, autorská tvorba, Mgr. Jana Bálintová

Viac o Energii milujúcej láskavosti tu… Viac o Škole Márie Matky tu…

Pri záujme o uvedenú mandalu či iné, možnosť výberu mandál k objednaniu tu…

Pre www.svetlozeny.sk napísala Janka Bálintová. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom.

Ďakujem že sledujete a podporujete moju tvorbu, blog a vedomú cestu životom.
Rada zodpoviem vaše otázky a poradím.  NAPÍŠTE MI
Želám Vám veľa síl i radosti v týchto časoch a posielam energiu lásky.