Aura esencie

Tu nájdete ponuku Aura esencii, ktoré budem postupne rozširovať. Ich názov, postup a spôsob prípravy mi boli odovzdané od mojich duchovných sprievodcov, za čo im veľmi ďakujem. Následne som ich s láskou, pokorou a čistotou pre Vás pripravila. Ďakujem, že môžem aj takýmto spôsobom pomáhať a tak šíriť svetlo a lásku ďalej.

0

Ako počas rovnodennosti je rovnako dlhý deň i noc, tak táto aura esencia pomáha k upevneniu sily v rovnováhe prostredníctvom sily slnka i mesiaca:
spevňovať fyzické telo, psychiku i energetické telá
vytvárať energetický štít
zosúlaďovať prepojenie na duchovné srdce, prepájať s astrálnym telom, vesmírom, Zemou
udržať si pevnú vôľu, vytrvalosť, zastať sa samého seba a posilniť vedomie vlastnej ceny
mužom /submisívnym /zvyšovať sebadôveru
ženám s komplexom menejcennosti...

0

Je slnečná esencia, ktorá sa strieka do aury, aby sa vytvoril okolo tela energetický obal, cez ktorý pracujú svetelné bytosti. Pôsobí vo všetkých jemnohmotných telách človeka a pritom jemne pôsobí aj na fyzické telo. Jej energia spolupracuje s energiou daného človeka, ktorý si z nej berie toľko, koľko mu jeho podvedomie dovolí.

0

Táto Rozjasňujúca aura esencia pomáha:
vytvoriť rovnováhu mužskej a ženskej energie
pomáha rozjasniť myseľ
pozitívne vnímať život, svet
proti depresií, smútku, vnútornej bolesti
prečisťovať, rozjasňovať ducha, telo I dušu
dodáva chuť do života, do nových začiatkov
pri vzniku a rastu nového

0

Táto Esencia Komunikačná-Liečivá pomáha pri:
Zlepšení komunikácie aj komunikácie sebe
Oslobodení sa od strachu vypovedať
Liečení 5.čakry,odblokovaní
Uvoľnení napätia, harmonizuje
Uvoľňovaní hlasiviek, pomáha pri poruchách rétoriky
Zlepšovaní pamäte, zdravia
Liečení nevyslovených a potlačených emócií strachu
Prepojení, komunikácií cez srdce do vyšších dimenzii
Komunikácií a prepojení s dušou, duchovným srdcom

0

Má očistnú silu, funkciu, aby sme uvoľnili putá, ktoré nás zväzujú. Zároveň nás schráni a pomáha ako zdroj nových síl, nápadov a nového poznania. Posilňuje intuíciu i keativitu.
Pomáha pri slobodnom prejavení sa v láske srdca, svojho bytia. Pochopením svojich možností cez opustenie toho starého, vykúpime sami seba slobodou.
Som slobodný/slobodná. Som voľný/voľná.

0

Denno-dennou aplikáciou tejto auraesencie ktorá nielen na vedomej ale hlavne na nevedomej úrovni spoluprácou, komunikáciou s dušou, svojim najvyšším aspektom JA, sa môžete udržovať v toku, plynutí a vysokovibračnom naladení. Jeho polarity v sile jednoty dodávajú harmonickú rovnováhu.
Keď sa necháte viesť srdcom, tak ako list ktorý padne do prameňa, potôčika či rieky a nechá sa niesť silou prírody, tak aj vás v tej najčistejšej a najvyššej vibrácii povedie k cieľu, úlohe.

0

Táto Esencia pomáha pri:
Navyšovaní osobných vibrácií a pomáha ich udržať
Zvyšovaní svetla vyžarovanej aury
Práci s hornými čakrami
Otváraní brány nového poznania, vedomia, možností plánu duše pokiaľ je človek pripravený a chce
Podpore prechodu do vyžších dimenií ...

0

Táto voda je z posvätných útrob hory. Jej energia je silou prírody a hornín, ktorými je nabitá. Očisťuje a zjednocuje. Je to esencia jednoty, prepojenia sa so silou Zeme, hôr, vôd, silou skál. Pevnosť, ktorú dáva táto voda pomáha a upevňuje v jednote. Ukotvuje nás sa v láske, nezištnosti. Je v nej pevnosť i jemnosť zároveň.

0

Táto Esencia:
Podporuje vnútornú silu cez srdce
Dodáva energiu v ťažkých situáciách
Energeticky pomáha pri riešení problémov i konfliktov
Dodáva silu pri fyzickom vyčerpaní, chorobe

0

Aura esencia pracuje cez srdcovú čakru. Prepája nás s vnútorným duchovným srdcom, približuje k samému sebe cez Energiu milujúcej láskavosti Márie Matky, harmonizuje. Jej obetavá, súcitná, bezpodmienečná láska nám ukazuje a dáva príklad milovať ako seba, tak aj druhých. Pomáha pri zablokovanej čakre, problémoch prijímať či dávať lásku, precítiť jej hĺbku. Pomáha uzdravovať na jemnohmotnej úrovni naše vnútorné dieťa pochopením, láskou, pohojdaním, objatím, ako keď matka hojdá a láska svoje dieťa.

0

Táto Esencia uzemnenia slúži na:
Uzemnenie pri meditáciách pre tých, ktorí majú problém sa vracať späť do tu a teraz, viac pracujú s dušou a hornými čakrami,
Znovuzískanie rovnováhy tela a duše,
Prepojenie s Matkou Zemou Gaiou, na prepojenie a prácu s ňou, čistenie, odstraňovanie negatívnych nánosov spôsobené myšlienkovými procesmi ľudí,
Uzemnenie a prepojenie neba so zemou, s jej hlbokými štruktúrami. Je to uzemnenie v láske k zemi,
k vyjadreniu tvorivosti, sebauvedomeniu si seba v prítomnosti, radosti v tu a teraz.

0

Táto esencia nás obaľuje láskou Energie Milujúcej láskavosti Márie a Matky a odráža od nás všetko negatívne preč a zároveň zahaľuje ako Avalonská hmla, cez ktorú nič neprejde.

0