Aura esencie

Aura esencie značky Svetlo ženy sú esencie, ktorá sa vyrábajú vo forme sprejov. Aura esencia pôsobí v elektromagnetickom poli človeka. preto sa striekajú do aury, aby sa vytvoril okolo tela energetický obal, cez ktorý pracujú svetelné bytosti.  Pôsobí vo všetkých jemnohmotných telách človeka a pritom jemne pôsobí aj na fyzické telo. Ich energia  spolupracuje s energiou daného človeka, ktorý si z nej berie toľko, koľko mu jeho podvedomie dovolí.

Spôsob použitia: Stačí streknúť v oblasti hlavy 2-3x a rukou túto esenciu rozprúdiť  kruhovým pohybom okolo celej postavy človeka. Je dobré sa strieknutej esencie aj nadýchnuť. /Pozor na oči/

Aura esencie použite tak často ako vám radí intuícia. Vydrží v aure pôsobiť 8-10 hodín. Univerzálne použitie je 1-2 x denne. Je možné použiť  aj pre deti. Je určená pre dennú potrebu  a len na vonkajšie použitie do aury. Pomáha nám riešiť témy s ktorými energia esencie súvisí. Posilňuje, čistí a ochraňuje našu auru. Môžu byť použité tiež k energetizácií i ochrane izieb, terapeutických miestností, nemocníc, áut, škôl, pracovísk, atd. Aura esencie môžete použiť k rozjímaniu, meditácií alebo použiť pred nejakou terapeutickou prácou či náročnou životnou situáciou, ale aj k upokojeniu a prepojeniu sa so sebou samým.

Esencie sú energeticky veľmi silné. Ich pôsobenie možno vnímať vo veľa prípadoch aj vo fyzickej forme po aplikácií napr: pocitmi rôznych emócií, pocitmi tepla či chladu, uvoľnením, miernym točením hlavy, husou kožou, rozšíreným vnímaním atď. Všetko je krátkodobé, prinášajúce zmenu transformáciou. Nasleduje pocit uvoľnenia a vnútorného mieru, harmónie.

Aura esencia je vyrábaná ručne. Zloženie: voda, alkohol, esencia polodrahokamu, či drahokamu, energia svetelných bytostí, esenciálne oleje. Objem: 30 ml, 55 ml.

Aura esencia by nemala byť vystavovaná priamemu slnečnému žiareniu a vysokej teplote. Ich používanie nemá žiadne vedľajšie účinky.

Pre koho sú Aura esencie  určené?

Sú určené pre každého, kto má záujem niečo vo svojom živote zmeniť. Esencie sú prostredníkom k tomu, aby sa zmena uskutočnila. Pomáhajú všade tam, kde je človek pripravený. Pôsobí vždy k najvyššiemu dobru dotyčného a v súladu s jeho Vyšším Ja. Osloví len toho, kto je ku zmene pripravený.

Koľko Aura esencií  je možné denne použiť?

Použitie je individuálne. Esencie sa môžu rôzne vzájomne kombinovať. Pokiaľ však chce človek pracovať na nejakej  téme intenzívne, doporučuje sa danú esenciu pravidelným použitím využívať. Počet esencií záleží i na citlivosti človeka. Niekto môže auraesenciu vnímať tak silne, že mu stačí jedna, iný zvolí viac oblastí pôsobenia.

Auraesencie je možné  kombinovať  so všetkými druhmi esencií a terapiami. Sú podporným prostriedkom na ceste človeka k rozžiareniu jeho vlastného svetla a potenciálu. Môže ich používa aj viac ľudí zároveň, okrem „Osobnej“.

Čo je to „Osobná“ Aura esencia?

Osobná Aura esencia sa od všetkých esencií odlišuje. Je spojením dvoch a viac Aura esencií ( možnosť až 12) z celej sady existujúcich Aura esencií, pracujúce na témach, ktoré sú pre človeka v tomto období dôležité. Pomáhajú mu vyjsť zo starých koľají (myšlienkových vzorcov a vzorcov správania) a pritom pracujú na témach, ktoré pomáhajú odkryť  to, čo si človek so sebou na Zem nesie. Sú to jeho schopnosti a duchovný potenciál. Sú vyrábané pre konkrétneho človeka. Záujemca si môže buď sám vybrať intuitívne kombináciu Aura esencií podľa ich významov a tém ktoré v živote rieši, pričom pomer nechá na mňa a ja s pomocou kyvadla vyfiltrujem ich vzájomný pomer, alebo prípravu osobnej Aura esencie nechá v plnej miere na mňa a ja cez energeticko-duchovné napojenie , pomocou kyvadla a spolu s duchovnými pomocníkmi vyberiem kombináciu, vyfiltrujem ich vzájomný pomer a esenciu vyrobím.

Koľko je Aura esencií?

Aura esencie  tvoria ucelený celok . Skladajú sa z 9 mesačných – splnových Aura esencií: Krištáľová esencia ochrany láskou Márie Matky, Jednoty, Uzemňujúca, Energetizujúca, Zvýšenie vibrácií, Harmónie cez lásku Márie Matky, Diamantová, Slobody, Komunikačná –liečivá a 3 slnečných  Aura esencií: Očisťujúca, Rozjasňujúca, Súladu a upevnenia. Celkom je teda možné vyberať z 12 Aura esencií a  osobnej Aura esencie, ktorá je vyrobená priamo na mieru.

Ako sa Aura esencie  tvoria?

Vznikajú za pomoci špeciálneho energetického prenosu. Ich názov, postup a spôsob prípravy mi boli odovzdané od mojich duchovných sprievodcov, za čo im veľmi ďakujem. Následne som ich s láskou, pokorou a čistotou pre Vás pripravila. Ďakujem, že môžem aj takýmto spôsobom pomáhať a tak šíriť svetlo a lásku ďalej.

Mgr.Janka Bálintová

Informácie o všetkých Aura esenciách samostatne nájdete na stránke nižšie, alebo:  http://www.svetlozeny.sk/rubriky/aura-esencie

Esencie obsahujú bioenergetické a jemnohmotné energie.V žiadnom prípade nenahrádzajú lekársku starostlivosť a liečivá. Vážne zdravotné problémy konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom.

Výhradný výrobca, distribútor : Mgr.Jana Bálintová  www.svetlozeny.sk

Objednať si ich môžete prostredníctvom formulára na www.svetlozeny.sk

mailom: svetlozeny @gmail.com, alebo telefonicky +421 911 756 324

0

Aura esencie značky Svetlo ženy sú esencie, ktoré sa vyrábajú vo forme sprejov. Aura esencia pôsobí v elektromagnetickom poli človeka. preto sa strieka do aury, aby sa vytvoril okolo tela energetický obal, cez ktorý pracujú svetelné bytosti. Pôsobí vo všetkých jemnohmotných telách človeka a pritom jemne pôsobí aj na fyzické telo. Ich energia spolupracuje s energiou daného človeka, ktorý si z nej berie toľko, koľko mu jeho podvedomie dovolí. Na jemnohmotnej úrovni nás liečia, pomáhajú podporujú, ochraňujú, harmonizujú ...a napomáhajú riešiť témy s ktorými energia danej esencie súvisí. Aura esencie sa dajú vzájomne kombinovať a aplikovať súčasne. Možné použiť aj do priestoru.

0

Ako počas rovnodennosti je rovnako dlhý deň i noc, tak táto aura esencia pomáha k upevneniu sily v rovnováhe prostredníctvom sily slnka i mesiaca:
spevňovať fyzické telo, psychiku i energetické telá
vytvárať energetický štít
zosúlaďovať prepojenie na duchovné srdce, prepájať s astrálnym telom, vesmírom, Zemou
udržať si pevnú vôľu, vytrvalosť, zastať sa samého seba a posilniť vedomie vlastnej ceny
mužom /submisívnym /zvyšovať sebadôveru
ženám s komplexom menejcennosti...

0

Je slnečná esencia, ktorá sa strieka do aury, aby sa vytvoril okolo tela energetický obal, cez ktorý pracujú svetelné bytosti. Pôsobí vo všetkých jemnohmotných telách človeka a pritom jemne pôsobí aj na fyzické telo. Jej energia spolupracuje s energiou daného človeka, ktorý si z nej berie toľko, koľko mu jeho podvedomie dovolí.

0

Táto Rozjasňujúca aura esencia pomáha:
vytvoriť rovnováhu mužskej a ženskej energie
pomáha rozjasniť myseľ
pozitívne vnímať život, svet
proti depresií, smútku, vnútornej bolesti
prečisťovať, rozjasňovať ducha, telo I dušu
dodáva chuť do života, do nových začiatkov
pri vzniku a rastu nového

0

Táto Esencia Komunikačná-Liečivá pomáha pri:
Zlepšení komunikácie aj komunikácie sebe
Oslobodení sa od strachu vypovedať
Liečení 5.čakry,odblokovaní
Uvoľnení napätia, harmonizuje
Uvoľňovaní hlasiviek, pomáha pri poruchách rétoriky
Zlepšovaní pamäte, zdravia
Liečení nevyslovených a potlačených emócií strachu
Prepojení, komunikácií cez srdce do vyšších dimenzii
Komunikácií a prepojení s dušou, duchovným srdcom

0

Má očistnú silu, funkciu, aby sme uvoľnili putá, ktoré nás zväzujú. Zároveň nás schráni a pomáha ako zdroj nových síl, nápadov a nového poznania. Posilňuje intuíciu i keativitu.
Pomáha pri slobodnom prejavení sa v láske srdca, svojho bytia. Pochopením svojich možností cez opustenie toho starého, vykúpime sami seba slobodou.
Som slobodný/slobodná. Som voľný/voľná.

0

Denno-dennou aplikáciou tejto auraesencie ktorá nielen na vedomej ale hlavne na nevedomej úrovni spoluprácou, komunikáciou s dušou, svojim najvyšším aspektom JA, sa môžete udržovať v toku, plynutí a vysokovibračnom naladení. Jeho polarity v sile jednoty dodávajú harmonickú rovnováhu.
Keď sa necháte viesť srdcom, tak ako list ktorý padne do prameňa, potôčika či rieky a nechá sa niesť silou prírody, tak aj vás v tej najčistejšej a najvyššej vibrácii povedie k cieľu, úlohe.

0

Táto Esencia pomáha pri:
Navyšovaní osobných vibrácií a pomáha ich udržať
Zvyšovaní svetla vyžarovanej aury
Práci s hornými čakrami
Otváraní brány nového poznania, vedomia, možností plánu duše pokiaľ je človek pripravený a chce
Podpore prechodu do vyžších dimenií ...

0

Táto voda je z posvätných útrob hory. Jej energia je silou prírody a hornín, ktorými je nabitá. Očisťuje a zjednocuje. Je to esencia jednoty, prepojenia sa so silou Zeme, hôr, vôd, silou skál. Pevnosť, ktorú dáva táto voda pomáha a upevňuje v jednote. Ukotvuje nás sa v láske, nezištnosti. Je v nej pevnosť i jemnosť zároveň.

0

Táto Esencia:
Podporuje vnútornú silu cez srdce
Dodáva energiu v ťažkých situáciách
Energeticky pomáha pri riešení problémov i konfliktov
Dodáva silu pri fyzickom vyčerpaní, chorobe

0

Aura esencia pracuje cez srdcovú čakru. Prepája nás s vnútorným duchovným srdcom, približuje k samému sebe cez Energiu milujúcej láskavosti Márie Matky, harmonizuje. Jej obetavá, súcitná, bezpodmienečná láska nám ukazuje a dáva príklad milovať ako seba, tak aj druhých. Pomáha pri zablokovanej čakre, problémoch prijímať či dávať lásku, precítiť jej hĺbku. Pomáha uzdravovať na jemnohmotnej úrovni naše vnútorné dieťa pochopením, láskou, pohojdaním, objatím, ako keď matka hojdá a láska svoje dieťa.

0

Táto Esencia uzemnenia slúži na:
Uzemnenie pri meditáciách pre tých, ktorí majú problém sa vracať späť do tu a teraz, viac pracujú s dušou a hornými čakrami,
Znovuzískanie rovnováhy tela a duše,
Prepojenie s Matkou Zemou Gaiou, na prepojenie a prácu s ňou, čistenie, odstraňovanie negatívnych nánosov spôsobené myšlienkovými procesmi ľudí,
Uzemnenie a prepojenie neba so zemou, s jej hlbokými štruktúrami. Je to uzemnenie v láske k zemi,
k vyjadreniu tvorivosti, sebauvedomeniu si seba v prítomnosti, radosti v tu a teraz.

0

Táto esencia nás obaľuje láskou Energie Milujúcej láskavosti Márie a Matky a odráža od nás všetko negatívne preč a zároveň zahaľuje ako Avalonská hmla, cez ktorú nič neprejde.

0