Osobné mandaly - maľované na skle

Verzia pre tlačVerzia pre tlač

Slovo mandala pochádza zo sanskrtu a znamená bod, stred, posvätný alebo magický kruh. Kruh tiež znamená celistvosť, kľud, harmóniu, prepojenie, súhru, nekonečnosť života, stred sveta, ale tiež spoločenstvo ľudí, spoluprácu, dokonalosť a krásu. Kruh má schopnosť koncentrovať energiu a ak je rozvinutý do priestoru, dokáže harmonizovať a ovplyvňovať široké okolie.

Mandaly nás prepájajú na jemnohmotnej úrovní s duchovným svetom, vesmírom, zemou, prepájajú s makrokozmom i mikrokozmom, pomáhajú a podporujú náš osobnostný i duchovný rozvoj, postup, transformáciu. Sú tiež terapeutický nástroj, môžete s pomocou nich meditovať, relaxovať, slúžia na sebaspoznávanie, ochranu, liečenie,  harmonizovanie. Vedomie mandaly nesie v sebe potenciál zmien, preto nás vedie k pochopeniu nových významov z iných uhlov pohľadov, rozvíja schopnosti, poznanie, múdrosť. 

 

Mandaly, ktoré sú tu uverejnené sú mojou tvorbou, handmade, maľované na skle. Tieto sú osobné, kedy prostredníctvom svojho duchovného sprievodcu, sa napojím na duchovného sprievodcu, anjela, konkrétneho človeka a namaľujem mandalu aj s textovým vysvetlením a odkazom za určitým účelom. Potrebné je meno človeka a dátum narodenia. Je možné namaľovať mandalu aj pre páry, či celú rodinu.
S láskou a rada Vám namaľujem pod vedením duchovných sprievodcov práve ten Váš.

Pri objednávke na niečo konkrétne je to energetická pomoc k riešeniu, liečeniu, podpore určitého problému. 

 Mandaly sú maľované ako vitráž, čiže sú farebne transparentné a pri dopade slnka, či svetla vyžarujú svoju energiu do priestoru, alebo pri nosení priamo do srdcovej čakry.

Ich energia je trvalá. Nezmenší sa, nestratí ani nevyprchá.

Farby na fotografii môžu mierne líšiť od originálu vzhľadom k dopadu svetla či blesku.

Pri záujme a po dohode Vám pribalím aj mnou maľovanú hodvábnu ručne šitú šnúrku, farebne vhodnú v cene 1,- €.

Do svojej objednávky – požiadavky môžete uviesť účel na ktorý chcete aby bola mandala vyrobená, alebo to môžete nechať na duchovné bytosti, ktoré ten správny a potrebný odkaz prostredníctvom mňa Vám odovzdajú.

Vhodné aj ako darček.

Dodacia lehota od objednávky je 7-14 dní, vzhľadom k postupom ktoré musia byť zachované pri práci s farbami a dobou schnutia i počtu objednávok.

Cena: malý rozmer /priemer 6 cm /           13,- €

           stredný rozmer / priemer 10 cm /    18,- €

            veľký rozmer / priemer 15 cm /      23,- €

            najväčší rozmer / priemer 25 cm / 43, - €

Upozornenie:

Chrániť pred pádom, vodou a poškriabaním ostrými predmetmi. Nepoužívať na zavesenie kovovú retiazku. Hrozí možnosť poškodenia.

Ak máte záujem o vyrobenie Vašej mandaly, pre niekoho, či o ktorúkoľvek mandalu z ponuky v rubrike mandaly, kontaktujte ma na email: svetlozeny@gmail.com, alebo cez kontaktný formulár.

Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autora stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.

Vyrobené na Slovensku, Handmade 

 

 

Zobraziť galériu?: 
Áno