Metamorfná technika je cesta svetla – Rozhovor Jitky Třešňákovej s Jankou Bálintovou + video

Verzia pre tlačVerzia pre tlač

Pozývame vás k zaujímavému rozhovoru dvoch známych terapeutiek na tému Metamorfná technika.      

Jitku Třešňákovú na našom blogu predstavovať asi nemusím, keďže je tu dobre známa svojimi článkami i videami. Za to, že patrí medzi uznávané odborníčky v celostnej medicíne, hovorí medziným aj pozvanie do panelovej diskusie KROK DOPŘEDU-KROK K SOBĚ, kde sú ako ďalší lukratívny hostia pozvaní: Teal Scott (USA), Silvano Paolucci (IT), Pascal K´in Greub (CH/Mexiko) a Anatolij Někrasov (RUS).

Pani Janka Bálintová je nemenej úspešná terapeutka, ktorá okrem Metamorfnej techniky, využíva pri práci regresnú a anjelské terapie a ďalšie. Okrem iného vedie Kreatívne kurzy - Maľba na sklo, Maľba na hodváb, Výroba šperkov a i. Viac o jej liečebných postupoch sa môžte dozvedieť tu – www.svetlozeny.sk

V nasledujúcom rozhovore dvoch skúsených žien, ktoré už pomohli mnohým ľuďom, sa cez zaujímavé postrehy a taktiež konkrétne prípady klientov dozviete ako efektívne pôsobí Metamorfná technika, ako sa s ňou pracuje a ako doslova nakopla k novému nadýchnutiu do života ľudí na pokraji psychického zrútenia. Príjemné sledovanie:

Metamorfná technika je cesta svetla

Ukážky z tvorby pani Janky Bálintovej:

Prevzaté z: http://www.2012rok.sk/wp/terapia-2/22214-metamorfna-technika-je-cesta-sv...

 

Zobraziť galériu?: 
Nie