Mandaly maľované na sklo - 2.polrok 2013

Verzia pre tlačVerzia pre tlač

 

Slovo mandala pochádza zo sanskrtu a znamená bod, stred, posvätný alebo magický kruh. Kruh tiež znamená celistvosť, kľud, harmóniu, prepojenie, súhru, nekonečnosť života, stred sveta, ale tiež spoločenstvo ľudí, spoluprácu, dokonalosť a krásu. Kruh má schopnosť koncentrovať energiu a ak je rozvinutý do priestoru, dokáže harmonizovať a ovplyvňovať široké okolie.

Mandaly nás prepájajú na jemnohmotnej úrovní s duchovným svetom, vesmírom, zemou, prepájajú s makrokozmom i mikrokozmom, pomáhajú a podporujú náš osobnostný i duchovný rozvoj, postup, transformáciu. Sú tiež terapeutický nástroj, môžete s pomocou nich meditovať, relaxovať, slúžia na sebaspoznávanie, ochranu, liečenie,  harmonizovanie. Vedomie mandaly nesie v sebe potenciál zmien, preto nás vedie k pochopeniu nových významov z iných uhlov pohľadov, rozvíja schopnosti, poznanie, múdrosť.

Mandaly, ktoré sú tu uverejnené sú mojou tvorbou, handmade, prostredníctvom mojich duchovných sprievodcov. Sú spojené s odkazom či posolstvom, ktoré k nim preberám.
S láskou a rada Vám namaľujem pod vedením duchovných sprievodcov práve ten Váš.
Pri objednávke na niečo konkrétne je to energetická pomoc k riešeniu, liečeniu, podpore určitého problému.

Môžu byť osobné, kedy prostredníctvom svojho duchovného sprievodcu, sa napojím na duchovného sprievodcu, anjela, konkrétneho človeka a namaľujem mandalu aj s textovým vysvetlením a odkazom za určitým účelom. Môžu ich použiť všetci, ktorých nejakým spôsobom oslovili, zaujali, precítili, alebo ich potrebujú využiť na rovnaký zámer či problém.

Niektoré mandaly sú všeobecné, ktoré majú rovnakú energetickú symboliku pre každého kto ho chce použiť. Význam jednotlivých mandál sú napísané pri každej fotke obrázku.

Sú v rôznych veľkostiach a tvaroch. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.

Mandaly sú maľované ako vitráž, čiže sú farebne transparentné a pri dopade slnka, či svetla vyžarujú svoju energiu do priestoru, alebo pri nosení priamo do srdcovej čakry.

Ich energia je trvalá. Nezmenší sa, nestratí ani nevyprchá.

Farby na fotografii môžu mierne líšiť od originálu vzhľadom k dopadu svetla či blesku.

Pri záujme a po dohode Vám k obrázku, prívesku pribalím aj mnou maľovanú hodvábnu ručne šitú šnúrku, farebne vhodnú v cene 1,- €.

Do svojej objednávky – požiadavky môžete uviesť účel na ktorý chcete aby bola mandala vyrobená, alebo to môžete nechať na duchovné bytosti, ktoré ten správny a potrebný odkaz prostredníctvom mňa Vám odovzdajú.

Vhodné aj ako darček.

Dodacia lehota od objednávky je 7-14 dní, vzhľadom k postupom ktoré musia byť zachované pri práci s farbami a dobou schnutia i počtu objednávok.

Cena: malý rozmer /priemer 6 cm /           10,- €

           stredný rozmer / priemer 10 cm /    15,- €

            veľký rozmer / priemer 15 cm /      20,- €

            najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40, - €

Upozornenie:

Chrániť pred pádom, vodou a poškriabaním ostrými predmetmi. Nepoužívať na zavesenie kovovú retiazku. Hrozí možnosť poškodenia.

Ak máte záujem o ktorúkoľvek mandalu, kontaktujte ma na email: svetlozeny@gmail.com, alebo cez kontaktný formulár.

Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autora stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie.

Vyrobené na Slovensku, Handmade

1. Mandala sebauvedomenia

"Uvedomenie si seba a svojho miesta v živote prostredníctvom lásky srdca a prepojenia sa so svojim:vnútrom, srdcom, vesmírom, Zemou, intuíciou". Kameň: horský krištáľ

2. Mandala radosti

"Radosť prúdi zo srdca, ktoré svojou žiarou roztančí celý svet." Kameň: ruženín

3.Mandala ženy - bohyne Kameň:  ruženín

4. Mandala zdravia

" Zdravie vstupuje našim vedomím, ktoré do nášho vnútra tela vkladá nový kód. Kód lásky a odpustenia, ktoré tento liečivý proces roztáča." Kameň: horský krištáľ

5. Mandala Zeme

"Krištáľové srdce lásky na zemi.

Zo srdca zeme vyviera láska na všetky 4 svetové strany, cz všetky 4 živly tvoriac tak mriežku lásky a sily obaľujúc ňou všetko a všetkých. Keď sa aj mi pridáme svojim vyžarovaním lásky, utvoríme spoločný kolobeh." Kameň: ametyst, ruženín, horský krištáľ, zelený fluorit, karneol

6. Mandala svetla Kameň: horský krištáľ

7. Slnvratová mandala Kameň: horský krištáľ, slnečný kameň

8. Slnovratová mandala Kameň: slnečný kameň

9. ,10. Splnová mandala Kameň: horský krištáľ

11. Mandala – kód nového svetla a lásky harmonickej konvergencie cez tvorenie

"Prichádza nova vlna svetla, ktorá špirálou času tvorí nový počiatok zrodu, jednotu v láske, harmónií.

Tieto špirály vytvárajú os, ktorá prechádza bránami dimenzii a vytvára zdrod, novú frekvenciu ktorá preniká cez naše  nevedomie do vedomia. Prepojenie dimenzii." Kameň: krištáľ

12. Mandala Jednoty mužskej a ženskej energie

"V láske zjednotená a vyvážená energetická vibračná línia." Kameň: krištáľ

13.Mandala odpustenia

"Zo srdca vychádza odpustenie, ktoré rozpúšťa všetku bolesť, negatívne emócie /zlobu, nenávisť, závisť, hnev.../uvoľňuje to a napĺňa vnútorným pokojom, mierom, odpustením a vyrovnaním v láske."

Afirmácia: Odpúšťam v láske. Som pokoj, som láska.  Kameň: ruženín

14. Mandala slobody

"Tak ako sloboda v láske je ako kvet ktorý obracia k slnku, tak naše srde spieva pieseň slobody v láske."

Afirmácia: Ja Som slobodný/á bytosť. Uvoľnujem, púšťam, oslobodzujem a rozpúšťam zo svojho života všetky svoje obmedzenia ktoré mi bránia v prejaveniu, pochopeniu a žitiu mojej podstaty, ktorou je láska. Kameň: krištáľ

15. Harmonizačná mandala

AfirmáciaSom v harmónií duše, ducha a tela . Kameň: krištáľ

16. Mandala na posilnenie intuície

"Som otvorený/á,  vnímavý/á  pre nové videnie, vnímanie, cítenie." Kameň: ametyst

17. Mandala tvorivosti a sily. /NOV/

"Tvoríme zo srdca nové." Kameň: krištáľ

Aktualizované 3.11.2013

Zobraziť galériu?: 
Áno