Archanjelske energetické pečate - maľované na skle

Verzia pre tlačVerzia pre tlač

Archanjelske energetické pečate sú symbolom energie jednotlivých Archanjelov, ktorí tak jednoduchším spôsobom sa môžu s nami spájať, pomáhať nám, liečiť, viesť nás, inšpirovať, učiť či poznávať jednotlivé kvality lásky či života s prepojením na duchovný svet.

 

Archanjelské energetické pečate, ktoré sú tu uverejnené sú mojou tvorbou, ktoré ako posolstvá preberám od duchovných bytostí svetla, anjelov, majstrov. Symbol-kód je komunikačný prostriedok, ktorým tieto bytosti sprostredkovávajú svoj odkaz.

 

Sú maľované na sklo.(špeciálne tvrdenom s upravenými a zaoblenými okrajmi.)Vyrobené ručne, pre lásku k životu a kráse. Priemer skla je 6 cm, v prípade záujmu je možné ich namaľovať aj na iný rozmer skla.

Môžu byť ako ozdoba, prívesok,  šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru      ( okna, pod lampu, na stenu, stolík), kde prostredníctvom svetla pôsobia na dané miesto ako energetický žiarič. Ich energia je trvalá. Nezmenší sa, nestratí ani nevyprchá. Do každej je vložený polodrahokam ( horský krištáľ, ruženín, ametyst - rôzne), ktorý energiu archanjelských pečatí  ešte zosilní.

Sú maľované ako vitráž, čiže sú farebne transparentné a pri dopade slnka, či svetla vyžarujú svoju energiu do priestoru, alebo pri nosení priamo do srdcovej čakry, aury, biopola človeka.

Farby na fotografii sa môžu mierne líšiť od originálu vzhľadom k dopadu svetla či blesku.

Pri záujme vám pribalím aj mnou maľovanú hodvábnu ručne šitú šnúrku, farebne vhodnú  hodnote 1,- €.

Vhodné aj ako darček.

Dodacia lehota od objednávky je 7-14 dní, vzhľadom k postupom ktoré musia byť zachované pri práci s farbami a dobou schnutia i počtu objednávok.

Upozornenie:

Chrániť pred pádom, vodou a poškriabaním ostrými predmetmi.

Hrozí možnosť poškodenia.

Autor: Mgr.Jana Bálintová www.svetlozeny.sk

Vyrobené na Slovensku, SR, Bratislava, handmade

Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autora stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie. 

Cena:

malý rozmer /priemer 6 cm /10,- €

stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,- €

veľký rozmer / priemer 15 cm /20,- €

najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40, - €

 

V prípade záujmu ma kontaktujte na mail: svetlozeny@gmail.com

Význam symbolu:

1.AA Michael – Archanjelska pečať

Znamená „Ten ktorý je podobný Bohu“ - Zaisťuje ochranu, statočnosť, dôveru a bezpečie. Radí ohľadne zmyslu života, pri rozhodnutiach, pomáha zbavovať sa strachu, oslobodiť sa, rozpúšťať vnútorné konflikty; je liečiteľ duše; pomáha k pochopeniu negatívnych myšlienkových a emocionálnych pochodov v nás. Prináša na zem nebeskú dobrotu a štedrosť.Neúnavne bojuje za dobro a pomáha pokorným a strádajúcim v samote či obtiažnych životných situáciách.

Kameň: horský krištáľ

 

2.AA Uriel – Archanjelska pečať

Znamená „Boh je svetlo“ – zaisťuje intelektuálne porozumenie, stará sa o konverzáciu, nápady, skúšky, školy, štúdium , pomáha pri hľadaní intelektuálneho vedenia, poznania, praktických riešeniach a tvorivých nápadov. Je archanjelom prítomnosti.Jeho úlohou je zalievať svetlom nepríjemné situácie a osvetľovať tak našu schopnosť riešiť problémy. Pomáha pri oslobodení sa od väzieb na hmotu cez hmotu; spoznaní vlastného JA cez spirituálne vedomie. Vedie ľudí k naplneniu ich osudu a prebúdza v nich umelecké sklony a nadanie, pomáha k udržaniu mieru.

Kameň: horský krištáľ

 

3.AA Gabriel – Archanjelska pečať

Znamená „Boh je mojou silou“ – je poslom pomáhajúcim všetkým pozemským šíriteľom slova, pomáha pri všetkých aspektoch rodičovstva, vrátane počatia, adopcie, pôrodu. Prináša svetu spravodlivosť a zjavuje veľké tajomstvá. Je pomocníkem pravdy, pomáha nám s úprimnosťou a zvyšuje náš rešpekt k nej. Pomáha ľuďom riadiť swa intuíciou a vnútorným hlasom. Je ochrancom detí a stará sa o vnútorné dieťa a dušu dieťaťa v každom z nás. Podporuje duchovný rast. Ochraňuje všetko, čo je v nás čisté a prirodzené. Je známy ako zvestovateľ dobrých správ, zdravého rozumu a božského súcitu, je duchom pravdy a anjelom radosti.

Kameň: horský krištáľ

 

4.AA Rafael - Archanjelska pečať

Znamená „Boh lieči“. Má na starosti liečenie teľa, duše, ducha cez lásku a rast; sebaliečenie, pochopenie prečo som tu-poslanie.Pomáha i všetkým liečiteľom, pri vzdelávaní a i, sprevádza cestovateľov, spojí vás so spriaznenou dušou.

Kameň:horský krištáľ

 

5.AA Metatron – Archanjelska pečať

Znamená „Anjel prítomnosti“ - Má na starosti posvätnú geometriu, pracuje s vesmírnou energiou vrátane manažmentu času. Spolu s Máriou Matkou pomáha deťom vrátane tých, ktorí už prešli na druhú stranu. Jeho zásah často pomôže prebudiť v mladých ľuďoch duchovné uvedomenie a porozumenie. Pomáha k uzdraveniu sa cez božiu milosť i k uzdraveniu duchovnej pýchy. Pomáha pri vzostupe-transformácii. Spája ľudí a Boha, duchovno a hmotu a pomáha ľuďom nájsť svoju cestu. 

Kameň: horský krištál

 

6.AA Jofiel – Archanjelska pečať

·      Znamená „Krása Božia“ – skrášľuje a pozdvihuje myšlienky a pocity, čistí váš život od neporiadku. Prináša skutočné poznanie, silu rozlišovať, prestať zbytočne hodnotiť. Realizuje priania v hmotnom svete, pomáha s hľadaním krásy, múdrosti a tvorivosti.

Kameň: horský krištáľ

 

7.AA Anael – Archanjelska pečať

Pomáha pri oslobodení sa od kolektívnych bolestí, rán; prijatí tmy aby sa opäť vyjasnilo, krste ohňom; opätovnej slobode. Je archanjelom umeleckého cítenia, i romantickej lásky, jej prejavom,sily priateľstva a všetkého jemného, čo skrášľuje a pozdvihuje život v kráse a láske. AA Anael je nápomocný vo veciach poznania, pochopenia vlastných schopností a sily, rozvíja tretie oko, transformuje nižšie pudy a rozvíja kreativitu. 

Kameň: horský krištáľ

 

8.AA Raguel – Archanjelska pečať

Znamená „Priateľ Boha“ – je archanjel spravodlivosti, uzdravuje hádky a nedorozumenie, prináša harmóniu. Pomáha kontaktu so strážnym anjelom; láske k životu na zemi; čistote tela; prijatí, že každý deň prežitý na zemi je dar, zázrak ktorý je len pre teba.

Kameń: horský krištáľ

 

9.AA Chamuel- Archanjelska pečať

AA Chamuel je Archanjel "Lásky".Pomáha vnášať radosť zo života, oživiť vnútorné dieťa, lásku, vzťahy. Je archanjelom, ktorý je nápomocný pri sebauvedomení a rozvíjaní našich životných úloh. Pomáha vo vzťahoch, pri pocitoch osamelosti, depresiách

Kameň: horský krištáľ

 

10.Pečať  Kristovského vedomia

Kristovské vedomie je energiou súcitu, múdrosti, otvoreného vedomia, dobra a lásky, ktorá v túto dobu je vysielaná pôsobí na celú Matku Zem a všetky bytosti na nej žijúce.“

Kameň: horský krištáľ

 

11.Pečať Márie Magdalény

Je symbolom bezpodmienečnej lásky, oddanosti, pokory, múdrosti, čistoty, rovnocennosti a veľkého poznania cez ženskú energiu.

Kameň: horský krištáľ

 

12.Symbol Energie milujúcej láskavosti Márie Matky

Symbol bezpodmienečnej lásky, ktorá lieči, ochraňuje, harmonizuje.

Milujúca láskavosť je o milujúcom srdci, bezpodmienečnej a uzdravujúcej láske.“  

Kameň: ruženín

 

13. AA Zadkiel: Archanjelska pečať

Znamená „Spravodlivosť Božia“. AA Zadkiel nám pomáha dosiahnuť slobodu cez odpustenie , transformáciu tmy v nás, rozpúšťať karmu, sebapoznanie.Uzdravuje bolestné spomienky, pripomína nám náš božský duchovný pôvod a poslanie. Lieči pamäť a mentálne vzorce, pomáha študentom zapamätať si fakty a čísdla pri skúškach.Pomáha pri sebepoznávaní a pripúšťaní zmien v našom živote.

 

Kameň: horský krištáľ

 

 

14. AA Sandalfon: Archanjelska pečať

Znamená „brat“, pretože je dvojčaťom AA Metatrona. AA Sandalfon je AA hudby a modlitieb. Pomáha AA Michaelovi pri odstraňovaní strachu a jeho následkov/prostredníctvom hudby/ Pomáha posielať modlitby do neba, odovzdáva a doručuje modlitby medzi Bohom a ľuďmi, lieči agresívne sklony, lieči bolesti srdca, posilňuje radosť cez vnútorné dieťa; pomáha v procese odpustenia na všetkých úrovniach, a prijatí všetkých pocitov a pomáhá v spojovaní mužských a ženských protikladov.

 

Kameň: tyrkenit

 

15. AA Raziel: Archanjelska pečať

Znamená „Tajomstvo Božie“ . AA Raziel stojí veľmi blízko Boha, preto počuje a pozná tajomstvá týkajúce sa záhad sveta, vesmíru, alchýmie či zhmotňovania. Pomáha porozumieť tajomstvám vesmíru, stará sa o spomienky a uzdravovanie z minulých životov, o porozumenie duchovnej múdrosti, ako je výklad snov. Pomáha pri uvoľnení zlosti; detoxikácií, čistení; spoznaní Boha v sebe a opačne; pochopení hojnosti vnútra, ktorá sa manifestuje v našom živote a podporuje kreativitu, tvorivosť.

 

Kameň: horský krištáľ

 

16. AA Jeremiel: Archanjelska pečať

Znamená „Súcit Boží“. AA Jeremiel nás inšpiruje a motivuje, aby sme sa oddali duchovnej službe. Pomáha v procese získavania božskej múdrosti. Pomáha s odpustením, s osobnou zmenou, lieči emócie. Pomáha vytvárať a chápať spirituálne vízie a jasnozrivosť, umožňuje nám náhľad na život, aby sme dokázali urobiť patričné zmeny a žiť podľa svojich prianí.Uzdravuje a lieči dušu, učí láske, pokore, umeniu odpúšťať.

 

Kameň: ametyst

 

17. AA Azrael: Archanjelska pečať

Znamená „Ten ktorému pomáha Boh“. Lieči zármutok, bolesť, žiaľ. Utešuje pozostalých , pomáha dušiam na druhú stranu, aby boli prijaté a zahrnuté láskou. AA Azrael pomáha duchovným učiteľom pri ich práci, pomáha ľuďom pri procese pochopenia i liečenia smútku a žiaľu.

Kameň: horský krištáľ

 

18. AA Samael : Archanjelska pečať

je nazývaný „ Duchom času“, ktorý svojou silou ukončuje, až ničí , aby mohlo vzísť nové a transformáciou zmenené na vyššiu úroveň vedomia, myslenia, konania.

Kameň: horský krištáľ

 

 

Možete si ich objednať prostredníctvom kontaktného formuláru na stránke nižšie, mailom na: svetlozeny@gmail.com   alebo telefonicky 0911 756 324

Zobraziť galériu?: 
Áno